פרופיל חברת קרוזים

 

בחברת קרוזים אנחנו פועלים מתוך תחושת שליחות במטרה להפוך את חופשות השייט ("קרוז") לצורת נופש מועדפת על ישראלים. אנחנו כאן על מנת לגרום לנופשים רבים ככל האפשר להכיר את חווית חופשת השייט המדהימה והאפשרויות האינסופיות המוצעות בספינות חדשות, מפוארות, מרהיבות עם שלל פעילויות של חברות השייט הבינלאומיות.

קרוז זו הדרך הבטוחה לחופשה המושלמת המתאימה למשפחות, לזוגות, לצעירים ולצעירים ברוחם.

כיום אפשרויות חופשות השייט הן רבות ונגישות לכל גיל ולכל כיס, החל מנופש קצר של מספר ימים ליעדים קרובים ועד לחופשה ארוכה של מספר שבועות ליעדים רחוקים ואקזוטיים ברחבי העולם. חברת קרוזים פונה לחדשנות ומאפשרת גישה נוחה ופשוטה להזמנת חופש בכל עת ומכל מקום.

 

ברשות חברת קרוזים מערכת ההזמנות הראשונה והיחידה למכירת חופשת שייט בישראל המוכרת והמאושרת על ידי כל חברות השייט העיקריות. אנחנו עובדים באופן צמוד ומחוברים ישירות למערכת ההזמנות של כל חברת שייט לקבלת תמונת מצב עדכנית ובדיקת זמינות באופן מיידי של חדרים בספינה. בזכות כך, מתאפשרת לכם הזמנה בטוחה והידיעה שתגיעו לנמל היציאה ותצאו לשייט בראש שקט להתחלת חופשה מהנה רוויה בחוויות נפלאות.

חברת קרוזים הינה הראשונה בישראל החברה ב- CLIA ארגון חברות השייט הבינלאומי.

 

חברת קרוזים הוקמה על ידי איציק בקמן ושחר ברגר:

איציק בקמן בעל ניסיון של 35 שנה בשוק התיירות הבין לאומי ובפיתוח מערכות הזמנה לתיירות. לשחר ברגר ניסיון רב בהובלה וניהול של מערכי שירות בארץ ובעולם.

הניסיון וההתמחות בעולם הקרוזים מאפשרים לנו להבין את הצרכים והרצונות שלכם. אנחנו כאן כדי להתאים לכל נופש את הקרוז הייחודי המתאים לו עם כל השירותים הנוספים. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונדאג להתאים את החופשה בדיוק לפי מידותיכם, לחופש של הנאה אשר יספק את הערך הטוב ביותר.

 

קרוזים מציעה חופשות שייט וחבילות שייט על בסיס הכל כלול המותאמות לכל סוגי הלקוחות: משפחות, צעירים, מבוגרים, אירועים מיוחדים, קבוצות וכנסים. בנוסף החברה מציעה את כל השירותים הנלווים כגון: טיסות, מלונות, העברות, סיורי חוף ועוד.

הידע והניסיון שלנו מראה כי בכדי להבטיח הנאה מרבית מחופשת השייט, יש לבחור נכון מתוך שלל האפשרויות הרבות המוצעות. השירות והמקצועיות שלנו גורמת לכך שיש התאמה מלאה בין הנופשים לבין השייט, לחוויה נפלאה ולחופש מושלם.

 

החזון שלנו: חברת "קרוזים" תוביל את שוק חופשות השייט בישראל ותציע את הצעת הערך הטובה ביותר ללקוח תוך שאיפה מתמדת למצוינות באנשים, שירות וחדשנות. כ- One -Stop Shop””  לכל צרכי הלקוח וכמוביל שוק, "קרוזים" תהפוך את חופשות השייט לצורת חופשה ונופש מועדפת על-ידי הצרכן הישראלי.

 

"אלוהים יצר רק מים אבל האדם יצר את היין" (ויקטור הוגו)