חיפוש קרוז
תכננו איתנו את החופשה מושלמת

הולנד אמריקה

במשך יותר מ-140 שנה "הולנד אמריקה" ידועים כמובילים בתחום. אם אתם מחפשים חווית שייט על סיפון אוניות מהמרווחות והנוחות ביותר בים, שירות עטור פרסים, ארוחות ברמת חמישה כוכבים, פעילות ענפה, תוכניות העשרה ומסלולים מרתקים ברחבי העולם, הגעתם למקום הנכון. אנו מחויבים למשימה: באמצעות מצוינות, אנו יוצרים חוויות של פעם בחיים, בכל פעם.
היום, הצי של "הולנד אמריקה" הכולל 15 ספינות אלגנטיות בגודל בינוני מציע יותר מ-500 הפלגות בשנה המבקרות בכל שבע היבשות. ההפלגות כוללות גם שייט לאזורים פופולריים וגם למקומות מתויירים פחות באיי הקריביים, ברמודה, אלסקה, אירופה, מקסיקו, דרום אמריקה, תעלת פנמה, אוסטרליה, ניו זילנד ואסיה - כמו גם מסעות ייחודיים לאמזונס, אנטארקטיקה והמסעות הגדולים המורחבים שלנו. לצד היעדים המפתים שלנו, אנו מציעים תוכניות יחידות במינן, כגון הדגמות הבישול של מרכז האמנות הקולינרי, סדנה דיגיטלית המופעלת על ידי Windows ואוספים של "הולנד אמריקה"- סיורי החוף שנבחרו במיוחד על מנת להעצים את ההערכה וההבנה של האורחים שלנו את המקומות בהם הם מבקרים.
ל"הולנד אמריקה" יש היסטוריה ארוכה וגאה של סיפוק חוויות חופשה יוצאות דופן, ועם התחייבות חותם המצוינות® שלנו בשווי 525 מיליוני דולרים, חוויה זו הינה עכשיו טובה יותר מאי פעם. שיפורי חותם המצוינות שלנו כוללים כמעט כל אזור של הספינות שלנו, החל ממתקנים חדשים ושטחים ציבוריים לשירותים ומתקנים נוספים.
תוכניות חדשניות ומתקנים מעולים מציבים אותנו באופן עקבי בדרוג הגבוה ביותר בין חברות שייט הפרימיום, זכינו בפרס היוקרתי 'יהלום חמשת הכוכבים' מהאקדמיה האמריקאית למדעי האירוח ואנו אוחזים באחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של אורחים חוזרים בתעשייה. אנו גאים מאוד בהישגים אלה ומצפים לעלות על ציפיות האורחים שלנו בכל היבט של הפעילות שלנו.
MS Amsterdam
 1 אוקטובר 2000
השקה
62,735
משקל (טון)
780 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,380
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. אמסטרדם" היא הספינה השלישית הנושאת את שמה של הבירה ההולנדית ב 135 השנים בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". נבנתה במספנת "פינצ'אנטיארי" במרגרה, איטליה, ה"אמ. אס. אמסטרדם" משלבת את החידושים האחרונים בטכנולוגית בניית ספינות עם מגע אישי אמנותי ושירות מעולה שהפכו את "הולנד אמריקה קווי שיוט" לאחד מקווי השיוט בעלי הדירוג הגבוה ביותר בעולם.
בליבה של ה "אמ.אס. אמסטרדם" נמצא אצטרולב הפלנטות, פסל שנוצר בהזמנה אישית הדואה במבואה של שלוש קומות. האצטרולב המדהים עוקב אחר קבוצות כוכבים, כוכבי הלכת, זמן העולם וזמן הספינה. מורשת ומסורת הולנדית מוצגת באופן ניכר בכל רחבי הספינה ביצירות ארט דקו מקוריות שכיבדו בנוכחותן בעבר את "ניו אמסטרדם" של 1938. למראה עכשווי, יצירותיו של האמן הימי הנודע סטיבן קארד מעטרות מרחבים ציבוריים.

MS Eurodam
 1 ינואר 2008
השקה
86,273
משקל (טון)
936 רגל
אורך
929
סך הכל אנשי צוות
2,104
אורחים
כוכבים
דירוג

עם השקת הפלגת הבכורה שלה ביולי 2008, ה"אמ.אס. יורודאם" סימנה את רמת ספינות הדגל החדשה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". ה"אמ.אס. יורודאם" מקדמת את התפתחות ספינות הגודל הבינוני המתוחכמות שלנו עם 11 סיפוני נוסעים, מסעדה פאן-אסייתית חדשה וטרקלין מוקף נוף פנורמי, בר-טרקלין אקספלורר, מסעדה איטלקית חדשה בסמוך ל"לידו", בוטיק תכשיטי יוקרה אלגנטי, אזור בר חדש בכניסה, טרקלין מחודש ומשופר ומרכז צילום והדמיה חדש. בפן הטכני, ה" אמ.אס. יורודאם" כוללת את המילה האחרונה במערכות ניווט ובטיחות. הספינה מופעלת על ידי שישה גנרטורים של דיזל ומונעת על ידי טכנולוגיית ההנעה האחרונה של "אזיפוד".

MS Koningsdam
 1 אפריל 2016
השקה
לא ידוע
משקל (טון)
לא ידוע
אורך
לא ידוע
סך הכל אנשי צוות
2,650
אורחים
כוכבים
דירוג

זה תמיד מרגש לצפות בספינה חדשה המצטרפת לצי המפואר של "הולנד אמריקה קווי שיוט". אבל זה מרגש ביותר כאשר המצטרפת החדשה היא הראשונה מרמה חדשה של ספינות. שכן, כאשר ה"אמ.אס. קונינגסדאם" בעלת קיבולת של 2,650 אורחים תפליג לראשונה בפברואר 2016, היא לא תהיה רק ​​הראשונה לשאת את השם הזה, אלא אף תוביל עידן חדש של שייט ברמת Pinnacle ("פסגה").
Pinnacle פירושו "נקודת שיא," והופעת הבכורה של "קונינגסדאם" היא נקודה השיא בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". כך שבמובנים רבים "קונינגסדאם" נמצאת בהתהוות כבר 141 שנים. כיורשת, היא תישא עימה את כל המסורת, המורשת הימית ושירות וסגנון הדגל בהם "הולנד אמריקה קווי שיוט" ידועים ויחד עם זאת היא תעלה את הרף לאלגנטיות של המאה ה -21.
שמה נותן את הטון. שורשיו, כמו של הספינה עצמה, הם שילוב של עכשווי וקלאסי: "קונינג," משמעו מלך בהולנדית - והוא הצדעה למלך וילהם-אלכסנדר, המלך הראשון של הולנד בלמעלה מ- 100 שנים. ו"דאם", כי אחרי הכל ... זוהי ספינת "הולנד אמריקה קווי שיוט", והסיומת השמית "דאם" מקורה משנת 1883.

MS Maasdam
 1 דצמבר 1993
השקה
55,575
משקל (טון)
719 רגל
אורך
580
סך הכל אנשי צוות
1,258
אורחים
כוכבים
דירוג

נקראת על שמו של נהר מאס בהולנד, ה"אמ.אס. מאסדאם" היא הספינה החמישית ב 135 השנים בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט" לשאת את שמו. ב 720 מטרים, ה"אמ.אס. מאסדאם" מעוצבת לנשיאה של פחות אורחים, תוך מתן מרחב גדול יותר ליצירת נוחות מרבית. תאים רבים כוללים נוף מרשים לים ולכל סוויטה יש מרפסת פרטית.
עיצוב הפנים מבוסס על מוטיב המעניק מחווה לחברות מזרח הולנד ומערב הודו ההיסטוריות של המאות ה-17 עד ה-19, כשבמרכזה של ספינה אלגנטית זו נמצא ה"טוטם" של לוצ'יאנו ויסטוסי, פיסול מונומנטאלי באמצעות כמעט 2,000 חתיכות זכוכית מנצנצות, מוצג באופן בולט במבואה בעלת שלוש קומות. חפצי אמנות מסקרנים אחרים הנמצאים על ה"אמ.אס.מאסדאם" הם שני ציורי קיר מופשטים שצוירו במיוחד לחדר האוכל "רוטרדם" ואוסף של שבעה קומקומי ברזל ומחתת מיפן, המתוארכים לסוף תקופת אדו.

MS Nieuw Amsterdam
 1 ינואר 2010
השקה
86,700
משקל (טון)
936 רגל
אורך
929
סך הכל אנשי צוות
2,106
אורחים
כוכבים
דירוג

הושקה ממספנת הספינות האיטלקיות "פיצ'נטיירי" במרגרה, וונציה ב-4 ביולי 2010, ה"אמ.א"ס. ניו אמסטרדם" השוקלת 86,000 טון, חוגגת את הזוהר וההיסטוריה של העיר ניו יורק, שנקראה בעבר ניו אמסטרדם, עם עיצוב הפנים מעורר ההשראה ואוסף האמנות.

ה"ניו אמסטרדם" מצטרפת ל"יורודאם" שהושקה לאחרונה להגדיר ולהרחיב את מותג הפרימיום של "הולנד אמריקה קווי שיוט" עם מושגים חדשים כגון מסעדת פאן-אסייתי החדשנית"טמרינד" וטרקלין "סילק דן" המוקף נוף פנורמי המשקיף על מרחבי האוקיינוס ​​ובריכת "לידו". תוספות אחרות כוללות את בר-טרקלין אקספלורר, טרקלין טעימות יין פרימיום, בוטיק תכשיטי יוקרה אלגנטי, אזור בר חדש בכניסה, טרקלין משופר ומחודש ומרכז צילום והדמיה חדש.
הספינה משמרת כמה מהמאפיינים המבוקשים של "הולנד אמריקה קווי שיוט", בהם מעליות זכוכית במרכז הספינה עם נוף חיצוני; קפה ה"אקספלוריישן" - בית קפה- סייבר המופעל על ידי הניו יורק טיימס; גריל הפסגה ובר הפסגה; מרכז האמנות הקולינרי החדשני שהוצג על ידי מגזין אוכל ויין, בו מומחים קולינריים מספקים חוויות בישול וכיתות אינטימיות במטבחי תצוגה מן המילה האחרונה; ספא וסלון "החממה" המורחב עם סוויטות תרמיות ובריכות הידרו, אולם הספורט הגדול ביותר שנבנה אי פעם ל"הולנד אמריקה קווי שיוט"; ומתקן נוער הכולל את הלופט לבני נוער בלבד. בנוסף כוללת הספינה את המסעדה המשפחתית בסגנון איטלקי של קנאלטו.
"ניו אמסטרדם" תכלול 11 סיפוני אירוח והתאים ישקפו את החותם של כל מתקני הפרימיום המצויינים. כמו כן, כלולים גם תאי ספא חדשניים עם מתקני ספא נוספים.

MS Noordam
 1 פברואר 2006
השקה
82,318
משקל (טון)
936 רגל
אורך
800
סך הכל אנשי צוות
1,924
אורחים
כוכבים
דירוג

הושקה בשנת 2006, ה"אמ.אס. נורדאם" היא החברה החדשה בסדרת הספינות מרמת הויסטה הנודעת שלנו. נקראה על שם נקודת המצפן הצפונית, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד®.
על סיפונה של ה"אמ.אס. נורדאם" תגלו ציורים באיכות מוזיאון כגון ציור שמן של העיר אוטרכט משנת 1842 ואף אמנות עכשווית כמו סדרת צילומים של גדולי המוסיקה דיזי גילספי ובי.בי קינג. אחת היצירות החשובות ביותר בריהוט באונייה הינה תיבה משובצת מעוטרת בגילופי עץ של עמודי בארוק מהמאה ה-17. נוצרה בגרמניה בשנת 1885, התיבה משובצת הבנה ואבנים יקרות. תוכלו להינות מסיור עצמי מודרך ב iPod® של אוסף האמנות המלא של ה"אמ.אס. נורדאם". ה"אמ.אס. נורדאם" מבטאת את הסגנון הקלאסי של הפלגה בים עם נוחיות עכשווית ושיפורים מודרניים.

MS Prinsendam
 1 יוני 2002
השקה
37,983
משקל (טון)
669 רגל
אורך
470
סך הכל אנשי צוות
835
אורחים
כוכבים
דירוג

בעיצוב ייעודי שנועד לחקור את הפינות הנידחות של העולם באלגנטיות וסגנון, ה"אמ.אס. פרינסנדאם" היא הספינה האינטימית ביותר שלנו. בעלת קיבולת של רק 835 נוסעים, היא מעניקה לאורחים תחושה של יאכטה קלאסית עם המרחב של ספינת תענוגות. ה"אמ.אס. פרינסנדאם" מציעה אזורים רבים נעימים בהם תוכל למצוא את המקום האהוב עליך, רוב תאיה כוללים נופים מרשימים לים ולרבים מהם יש מרפסות פרטיות.
פיסול מיוחד בהזמנה אישית שולט במבואה של שלוש קומות הכולל דגים חרוטים, צבים ודולפינים המטפסים על גליל מדהים של זכוכית Bolle שמואר עם סיבים אופטיים באיכות גבוהה. יצירות אמנות אחרות כוללות פיסול מרשים מופשט משיש של ספינת ויקינגים על ידי האמן העכשווי הנורבגי ניקולס וידרברג, סדרת ציורים של הצייר האימפרסיוניסטי ניל פינקט ואוסף יוצא מן הכלל של אמפורות רומאיות

MS Rotterdam
 1 דצמבר 1997
השקה
61,849
משקל (טון)
780 רגל
אורך
600
סך הכל אנשי צוות
1,404
אורחים
כוכבים
דירוג

אמ.אס. רוטרדאם" היא נושאת הדגל של צי הספינות שלנו, היום יותר מתמיד, עם חותם המצוינות של שיפורים שהושלמו בחודש דצמבר 2009.
אנו שמחים להציג את החידוש האחרון שלנו, תאי מרפסת ל"אמ.אס. רוטרדאם". חוויית ההפלגה שלכם תכלול אזורים מרווחים, אזורי אמנות ציבוריים ומאפייני חותם המצוינות במתקנים ובשירות. האורחים על הסיפון ייהנו מחדרי אוכל אלגנטיים, אוסף אמנות ועתיקות בשווי 2 מיליון דולר, סיפוני עץ רחבים ותאים מרווחים - רבים עם מרפסות פרטיות. שיפורי התא שלנו כוללים אפשרויות תא מורחבות וריהוט מחודש.
ה"אמ.אס. רוטרדאם" מבטיחה לכם את החוויה האולטימטיבית בשילוב החינני של מאפיינים קלאסיים של ספינת תענוגות קלאסיות ומתקנים מן המילה האחרונה.

MS Veendam
 1 ינואר 1996
השקה
57,092
משקל (טון)
719 רגל
אורך
580
סך הכל אנשי צוות
1,350
אורחים
כוכבים
דירוג

פרופורציונאלית ומשופרת ה"אמ.אס. ווינדאם" מציעה חווית סיפון המוגדרת על ידי נוחות מרווחת ומתקני הדגל של מצוינות ונוחות. אורחים על סיפונה של ה"אמ.אס. ווינדאם" יהנו לא רק מחדרי אוכל אלגנטיים, אוסף אמנות ועתיקות בשווי 2 מיליון דולר, סיפוני עץ רחבים ותאים מרווחים - רובם עם מרפסות פרטיות - אלא גם ממקומות חדשים ומלהיבים, אפשרויות בתא וריהוט מחודש.

MS Volendam
 1 נובמבר 1999
השקה
61,214
משקל (טון)
781 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,432
אורחים
כוכבים
דירוג

נושא הגינה היפה של ה"אמ.אס. וולנדאם" בא לידי ביטוי במוטיב פרחוני אמנותי הניכר לאורך המרחבים הציבוריים המרווחים של הספינה ותאיה האלגנטיים. פרחים ניתן למצוא בשפע בצורות של בדים פרחוניים ושטיחים, כמו גם אגרטלים עם סידורי פרחים גדולים של פרחים טרופיים וחרציות.
בנוסף לפרחים הטריים הנמצאים ברחבי הספינה, "הולנד אמריקה קווי שיוט" ייבאו מהאוסף האישי שלהם יצירות אמנות מדהימות כדי להעצים את עיצוב הפנים של המרחבים הציבוריים של הספינה. הכל החל מאלילים פרה-קולומביאניים ופסלים ועד למזרקות מתקופת הרנסנס שיובאו מאיטליה כלול בגלריות הספינה. בליבה של הספינה פיסול אלגנטי על ידי האמן לוצ'יאנו ויסטוסי, בהשראת שלל מצבי הרוח וצבעי הקליידוסקופ, מקבל את פני הבאים תלוי במבואה בת שלוש הקומות.

MS Westerdam
 1 אפריל 2004
השקה
82,348
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. ווסטרדאם" היא השלישית בסדרת הספינות של "הולנד אמריקה קווי שיוט" מרמת ויסטה. ככזו, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד. רוב התאים כוללים נוף לים ולרובם יש מרפסות פרטיות.
הנושא של אוסף האמנות של ה"אמ.אס. ווסטרדאם" הוא מורשת הולנדית בעולם החדש. האוסף נע בין ציורים של ספינות הולנדיות היסטוריות, כגון "חצי ירח" של הנרי הדסון, לדלתות ארמון הודי ענק עשוי עץ מצופה כסף, מקטרת טבק מעצם מגולפת בצורת ראש אישה, אוסף בן 5,000 שנה של דמויות קולומביאניות מגולפות מאבן גיר מאקוודור. יצירות עכשוויות כוללות פורטרט מקורי של אנדי וורהול ופסל של אמנית סדונה סוזנה הולט.

MS Zaandam
 1 מאי 2000
השקה
61,396
משקל (טון)
781 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,432
אורחים
כוכבים
דירוג

בעיצוב ייעודי שנועד לשאת פחות אורחים, תוך מתן דגש על מרחב גדול יותר לנוחות מרבית, ה"אמ.אס. זאאנדאם" היא הפרס בקטגורית הספינות בגודל בינוני שלנו. היא מציעה מרחבים ציבוריים מרווחים ולינה מפוארת, ולרבים מתאיה יש מרפסות פרטיות.
הנושא המוזיקלי של ה"אמ.אס. זאאנדאם" מציע אווירה ייחודית בספינה. בהשראת המוזיקה הגדולה בעולם, חפצים ומזכרות ממגוון רחב של ז'אנרים מוזיקליים מקשטים את הספינה. תוכלו למצוא כלי נגינה כגון הסקסופון של ביל קלינטון וגיטרות חתומות של קווין, איגי פופ, אריק קלפטון והאבנים המתגלגלות משמשים כאובייקטים אמנותיים ברחבי הספינה. בלבה של ה"אמ.אס. זאאנדאם", במבואה בת שלוש קומות: עוגב הולנדי בסגנון הבארוק, בהשראת תיבות הנגינה המסורתיות שעדיין ניתן למצוא ברחובות הולנד. תוכלו להינות מסיור עצמי מודרך ב iPod® של אוסף האמנות המלא של ה"אמ.אס. זאאנדאם".

MS Zuiderdam
 1 דצמבר 2002
השקה
82,305
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. זוידרדאם" החלה את עונת הבכורה שלה בשנת 2002 כספינה הראשונה בסדרת רמת-ויסטה שלנו. היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד.
בלבה של ה"אמ.אס. זוידרדאם", תלוי במבואה של שלוש קומות, סוסון ים מקריסטל ווטרפורד המשרה את האווירה המכינה את האורח לצפייה ביצירות אמנות מופלאות בספינה אלגנטית זו. יצירות בולטות אחרות כוללות ציור של המלכה ביאטריקס על ידי אמן תרבות הפופ האיקוני, אנדי וורהול, מדליונים על ידי פרנק לויד רייט, דלתות מעלית יצוקות אלומיניום בהשראת סגנון הארט דקו של בניין הקרייזלר בניו יורק וציור פרחוני מאסיבי על ידי צ'רלס בן. תוכלו לגלות גם אוסף גדול של עתיקות וציורים בני מאות שנים בכל רחבי הספינה.

Ms Oosterdam
 1 יולי 2003
השקה
82,305
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

הוטבלה באופן רשמי בשנת 2003 על ידי הוד מעלתה ההולנדית, הנסיכה מרגריט של הולנד, "אמ.אס. אוסטרדאם" היא השנייה בסדרת האוניות מרמת הויסטה שלנו. ככזו, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד.
באופן סמלי להיסטוריה של יותר מ 135 השנים של "הולנד אמריקה קווי שיוט" בהקפת כדור הארץ, במרכזה של ה"אמ.אס. אוסטרדאם" נמצא כדור הארץ המופלא מקריסטל ווטרפורד, מוצג באופן בולט במבואה של שלוש קומות. המתארחים לראשונה על סיפונה יזהו במהירות את המאפיינים המסורתיים שהופכים את אורחי הולנד אמריקה לקבועים: צבעים חמים המדגישים שימוש נרחב בקריסטל, שיש, עץ משובץ ונחושת, סידורי פרחים יפים, יצירות אמנות ועתיקות יקרות ערך וטיילת עץ

ms Nieuw Statendam
 1 דצמבר 2018
השקה
99,500
משקל (טון)
975 רגל
אורך
1,025
סך הכל אנשי צוות
2,650
אורחים
כוכבים
דירוג

ms Nieuw Statendam, ספינתה האחות של הספינה Koningsdam והשנייה במחלקת ספינות ה-Pinnacle שלנו, תושק בדצמבר 2018. היא מציגה עיצוב שנוצר בהשראת הצורות המעודנות של כלי נגינה. אורחים על סיפונה יוכלו להתענג על מסעדות השף שלה - החל מ-Sel de Mer ועד ל-Grand Dutch Cafe. כמו כן, ב-America's Test Kitchen's, יוכלו האורחים להתנסות בשיעורי בישול וסדנאות שונות. הריגוש האחרון שמור למיצגים של BBC Earth Experiences על ה'במה העולמית' המרהיבה שלנו בגובה שתי קומות.

מסלולים מרתקים ברחבי העולם

כבר בשנת 2008, צי 14 הספינות של "הולנד אמריקה קווי שיוט" הציעהציע כמעט 500 הפלגות ליותר מ 320 נמלים. מסלולים בני יומיים עד 108 ימים המבקרים בכל שבע היבשות, כולל אנטרקטיקה, דרום אמריקה, אוסטרליה / ניו זילנד ואסיה ו'מסעות עולם גדולים'; והפלגות פופולריות לנמלים באיים הקריביים, אלסקה, מקסיקו, קנדה / ניו אינגלנד, אירופה ותעלת פנמה.

לאורחים יש יותר אפשרויות יעדים בכל פינה של העולם שיביאו אותם לא רק אל מקומות חדשים ומרגשים, אלא גם אל התרבות והלב של כל מקום על מנת ליצור חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

סיפוק מעבר אל העולם החדש

"הולנד אמריקה קווי שיוט" נוסדה בשנת 1873 כ"חברת אניית הקיטור של הולנד-אמריקה" (אן.איי.אס.אמ.), קווי שיוט של משלוחים ונוסעים. בגלל שהבסיס שלה ישב ברוטרדם והיא סיפקה שירות לאמריקה, היא נודעה בשם "הולנד אמריקה קווי שיוט". ספינת הנוסעים הראשונה של החברה היתה "רוטרדם", שהפליגה את הפלגת הבכורה שלה מהולנד לניו יורק ב 15 באוקטובר, 1872. המסע בכיוון אחד לקח 15 ימים. בהמשך להפלגה הראשונה הזו, "הולנד אמריקה קווי שיוט" ראתה סדרה של רגעים גדולים בהיסטוריה שלה.

עד יום השנה ה 25 של "הולנד אמריקה קווי שיוט" החזיקה בבעלותה צי של שש ספינות מטען ונוסעים, וגם סיפקה שירותים בין הולנד והמושבות ההולנדיות במזרח (אינדונזיה) דרך תעלת סואץ שזה עתה נבנתה.
קווי השיוט היו הנושאים העיקרי של מהגרים מאירופה לארצות הברית עד לאחר תחילת המאה, שהביאו 850,000 אלף מתיישבים אל חיים חדשים בעולם החדש.
בשנת 1895, החברה הציעה את חופשת השייט הראשונה שלה; הפלגת הנופש השניה שלה, מניו יורק אל ארץ הקודש, היתה בשנת 1910.
בשנת 1971, "הולנד אמריקה קווי שיוט" השעתה את העברות הנוסעים הטראנס-אטלנטיות ופנתה להציע הפלגות נופש במשרה מלאה.
בשנת 1989, "הולנד אמריקה קווי שיוט בע"מ" הפכה לחברת בת בבעלות מלאה של תאגיד "קרניבל", חברת השייט הגדולה בעולם.

צי חמישה כוכבים

מהרגע שאתם עולים על סיפון אחת מהספינות בגודל בינוני שלנו תכירו בהבדל הייחודי של "הולנד אמריקה קווי שיוט". אנו מפליגים עם כמעט חבר צוות אחד על כל שני אורחים, מספקים את השירות האדיב ועטור הפרסים, שמגדיר הפלגה קלאסית. הספינות שלנו כוללות סיפוני עץ מעטפת מרווחים, נוף פנורמי, שפע של מרפסות פרטיות מרווחות וחדרים גדולים. כל הספינות שלנו השלימו לאחרונה חותם מצויינות נרחב של שיפורים לחדרים וחדרים ציבוריים. עם אפשרויות אוכל משובח ואלגנטי ופעילויות העשרה, ברוכים הבאים אל סיפון אוניות "הולנד אמריקה קווי שיוט" כאן תגלו הפלגה נצחית ומעודנת לדור חדש.

אגדות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אגדות הים התיכון - הים התיכון

13
לילות

אגדות הים התיכון ואימפריות עתיקות - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אגדות הים התיכון ומעבר אל אמריקה - קאנריים, אירופה, הים התיכון

26
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - אירופה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות ואיי הצפון - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

21
לילות

אגדות נורדיות ואיי הצפון - סקנדינביה

21
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - אירופה, הים התיכון

14
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - אירופה

14
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות צפוניות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות צפוניות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות צפוניות וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אודיסאה בניו זילנד וים האלמוגים - הפסיפי

10
לילות

אודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית ורומנטיקה ים תיכונית - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אוסטרליה ומלנזיה - אוסטרליה

17
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה

13
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

13
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה

15
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

15
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

15
לילות

אוסף אוסטרליה, אינדונזיה והאוקיינוס ההודי - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה

40
לילות

אוסף אוסטרליה, מלנזיה ואיי האוקיינוס השקט - אוסטרליה, הפסיפי

37
לילות

אוסף אוסטרליה, ניו זילנד וימי הדרום - אוסטרליה, הפסיפי

29
לילות

אוסף אוצרות האוקיינוס השקט ומסע בניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

28
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט ומקיף אוסטרליה - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי

63
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וניו זילנד - הוואי

33
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וניו זילנד - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי

40
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וניו זילנד - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי, פיג'י

40
לילות

אוסף הים של קורטז וקרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, אוסטרליה, הפסיפי, מקסיקו

42
לילות

אוסף המזרח הרחוק ואסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף הריביירה המקסיקנית ומקיף הוואי - הוואי, מקסיקו

24
לילות

אוסף חציית דרום האוקיינוס השקט, הוואי ומקסיקו - הוואי, הפסיפי, מקסיקו

31
לילות

אוסף חציית צפון האוקיינוס השקט, יפן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי, טרנס אטלנטי, אלסקה

26
לילות

אוסף טאיוואן, יפן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף טאיוואן, יפן ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף ימי הדרום, חציית דרום האוקיינוס השקט והוואי - הוואי, הפסיפי

34
לילות

אוסף יפן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף יפן ורוסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף יפן, טאיוואן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף יפן, סין וטאיוואן - אסיה והאוקינוס ההודי

27
לילות

אוסף יפן, רוסיה וחציית צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי

30
לילות

אוסף יפן, רוסיה וקרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי

30
לילות

אוסף מסע ליפן ורוסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף מקיף הוואי והריביירה המקסיקנית - הוואי

24
לילות

אוסף מקיף הוואי והריביירה המקסיקנית - הוואי

אוסף מקסיקו, הים של קורטז וחופי האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, מקסיקו

19
לילות

אוסף ניו זילנד וקרוז חוצה האוקיינוס השקט - הפסיפי, פיג'י

30
לילות

אוסף ניו זילנד וקרוז חוצה האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, אוסטרליה, הפסיפי, פיג'י

39
לילות

אוסף ניו זילנד וקרוז חוצה האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, אוסטרליה, הפסיפי

43
לילות

אוסף סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוסף סין, דרום קוריאה ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף סין, הפיליפינים ומלזיה - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוסף סין, יפן, טאיוואן והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוסף קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט והים של קורטז - הפסיפי

37
לילות

אוסף קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

28
לילות

אוסף תגליות המזרח הרחוק, טאיוואן ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

30
לילות

אוסף תגליות סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוצרות האוקיינוס השקט - הפסיפי

14
לילות

אוצרות עתיקים - אירופה, הים התיכון

11
לילות

אוצרות עתיקים ופסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

23
לילות

איטליה, ספרד, צרפת - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

איי הצפון - בריטניה, אזורי הקוטב

14
לילות

איי הצפון - אזורי הקוטב

14
לילות

איי הצפון - בריטניה, אזורי הקוטב, בלטי

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון ואגדות נורדיות - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

21
לילות

איי הצפון ואגדות נורדיות - סקנדינביה

21
לילות

איי הצפון ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

24
לילות

איי הצפון ופניני הים הבלטי - בריטניה, אזורי הקוטב, בלטי

24
לילות

איי יוון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

איים בריטיים ומסע אל הים הבלטי - אירופה, בריטניה, בלטי

28
לילות

איים בריטיים ומסע אל הים הבלטי - אירופה, בריטניה, רוסיה

28
לילות

אימפריות בים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אימפריות בים התיכון - אירופה, הים התיכון

אימפריות בים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אימפריות בים התיכון וחלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אימפריות בים התיכון וחלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

אימפריות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה

14
לילות

אימפריות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה

14
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

16
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

16
לילות

אימפריות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה

20
לילות

אימפריות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה

21
לילות

אימפריות האינקה - דרום אמריקה, מקסיקו

28
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

32
לילות

אימפריות האינקה - דרום אמריקה, מקסיקו

34
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה, מקסיקו

35
לילות

אימפריות עתיקות - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אימפריות עתיקות - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אימפריות עתיקות ומעבר אל אמריקה - אירופה, הים התיכון, טרנס אטלנטי

27
לילות

אימפריות עתיקות וריביירות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

25
לילות

אפריקה הגדולה - קאנריים, צפון אמריקה, טרנס אטלנטי, אפריקה, דובאי והאמירויות

74
לילות

אפריקה הגדולה - קאנריים, צפון אמריקה, טרנס אטלנטי, אפריקה, דובאי והאמירויות

79
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, הפסיפי

7
לילות

ארץ הקודש ומסע אל העולם החדש - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי

32
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - קריביים, דרום אמריקה

33
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

41
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב, Antarctica

74
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, Antarctica

20
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, Antarctica

20
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

22
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

22
לילות

דרום אמריקה, אנטארקטיקה וליקוי חמה - דרום אמריקה, Antarctica

22
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

דרום האיים הקריביים - קריביים

25
לילות

דרום/מזרח האיים הקריביים - קריביים

19
לילות

האוקיינוס ההודי, פפואה גינאה החדשה - אסיה והאוקינוס ההודי

39
לילות

האיים האזוריים, נורמנדי ואיים בריטיים - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי, בריטניה

31
לילות

האיים האזוריים, נורמנדי ופיורדים נורבגיים - אירופה, סקנדינביה, טרנס אטלנטי

21
לילות

האינקה ודרום אמריקה - צפון אמריקה, דרום אמריקה

37
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי, הפסיפי, פיג'י

28
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - צפון אמריקה

32
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי

32
לילות

הים של קורטז, מקסיקו - צפון אמריקה, מקסיקו

12
לילות

הלוך ושוב לסן דייגו - מקסיקו

7
לילות

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים, מקסיקו, בהאמס

7
לילות

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים

14
לילות

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קאנריים, צפון אמריקה, אפריקה, דובאי והאמירויות, מצריים והים האדום

74
לילות

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - רחבי העולם

128
לילות

הלוך ושוב לפורט לודרדייל - רחבי העולם

128
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

20
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

20
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

20
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

22
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - צפון אמריקה, אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותאילנד - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותאילנד - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

26
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מערב האיים הקריביים - קריביים, מקסיקו

15
לילות

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

7
לילות

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

הריביירה המקסיקנית - צפון אמריקה

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

11
לילות

הריביירה המקסיקנית ואוסף מקיף הוואי - הוואי, צפון אמריקה

24
לילות

הריביירה המקסיקנית ואוסף מקיף הוואי - הוואי, מקסיקו

24
לילות

הרפתקה איברית - חצי האי האיברי

12
לילות

הרפתקה איברית - אירופה, חצי האי האיברי

14
לילות

הרפתקה איברית ומעבר אל אמריקה - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי, חצי האי האיברי

29
לילות

הרפתקה איברית ופסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

22
לילות

הרפתקה באיי האוקיינוס השקט - אוסטרליה, הפסיפי

20
לילות

הרפתקה באיסלנד, אירלנד וסקוטלנד - סקנדינביה, בריטניה

28
לילות

הרפתקה באירלנד וסקוטלנד - בריטניה

14
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

14
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - אלסקה

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

1
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

2
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

4
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

4
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

5
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

5
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, הפסיפי

6
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

7
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

חוף קליפורניה קלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חוף קליפורניה קלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חוף קליפורניה קלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חופים היסטוריים - צפון אמריקה

7
לילות

חופשה באוסטרליה וניו זילנד - הפסיפי

14
לילות

חופשה באוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

חופשה באיי האוקיינוס השקט ודרום אוסטרליה - אוסטרליה, הפסיפי

34
לילות

חופשה באיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה באיים הקריביים - קריביים

16
לילות

חופשה בדרום אוסטרליה - אוסטרליה

13
לילות

חופשה בדרום אוסטרליה - אוסטרליה

14
לילות

חופשה בדרום אוסטרליה ואוצרות האוקיינוס השקט - אוסטרליה, הפסיפי

28
לילות

חופשה בדרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

22
לילות

חופשה בדרום אמריקה ואנטרקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

22
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

8
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

חופשה בדרום האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים, צפון אמריקה, בהאמס

15
לילות

חופשה בדרום ומזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בדרום ומזרח האיים הקריביים - קריביים

17
לילות

חופשה בדרום ומערב האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים, בהאמס

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

17
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח ובדרום האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה במזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים, מקסיקו, בהאמס

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים, מקסיקו, בהאמס

14
לילות

חופשה במערב ובדרום האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה במערב ובמזרח האיים הקריביים - קריביים, בהאמס

14
לילות

חופשה במערב ומזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בפיליפינים, מלזיה והמזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים ובדרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בריביירה המקסיקנית - מקסיקו

חופשה בריביירה המקסיקנית - מקסיקו

7
לילות

חופשה בתעלת פנמה - תעלת פנמה

14
לילות

חופשה בתעלת פנמה ובמערב האיים הקריביים - תעלת פנמה

17
לילות

חופשה בתעלת פנמה ומזרח האיים הקריביים - קריביים, תעלת פנמה

18
לילות

חופשת תגליות במזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

חופשת תגליות במזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

15
לילות

חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי

7
לילות

חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי

19
לילות

חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי

26
לילות

חלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

חלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

חלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

חלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

חלום בים האדריאטי ואודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

חלום בים האדריאטי ואודיסאה יוונית - אירופה

24
לילות

חלום בים האדריאטי ואודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

24
לילות

חלום בים האדריאטי ואודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

24
לילות

חלום ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

חציית צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי, טרנס אטלנטי, אלסקה

13
לילות

חציית צפון האוקיינוס השקט - הפסיפי

16
לילות

חתיית דרום האוקיינוס השקט והוואי - הוואי, הפסיפי

19
לילות

טורקיה ויוון - הים התיכון

12
לילות

טורקיה, יוון ומסע אל העולם החדש - אירופה, הים התיכון

31
לילות

טורקיה, יוון ופלאים אירופאים - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

24
לילות

טייוואן ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

טייוואן ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

טעימה מימי הדרום - הפסיפי

15
לילות

יוון, טורקיה וחלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

יפן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

יפן ורוסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

יפן, טאיוואן והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

יפן, טאיוואן, הפיליפינים ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

מאוקלנד אל סינגפור - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה, הפסיפי

23
לילות

מאוקלנד אל פורט לודרדייל - קריביים, אסיה והאוקינוס ההודי, טרנס אטלנטי, אוסטרליה, הפסיפי, אפריקה

71
לילות

מאוקלנד אל קייפ טאון - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה, הפסיפי, אפריקה

50
לילות

מהונולולו אל סידני - הוואי, הפסיפי, פיג'י

21
לילות

מזרח / מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח אסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

מזרח אסיה והמזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

9
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

מזרח האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מזרח האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מזרח האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מזרח האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מזרח האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מסינגפור אל פורט לודרדייל - קריביים, אסיה והאוקינוס ההודי, טרנס אטלנטי, אפריקה

48
לילות

מסינגפור אל קייפ טאון - אסיה והאוקינוס ההודי, אפריקה

27
לילות

מסע אל אוסטרליה ואינדונזיה - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה

20
לילות

מסע אל איים בריטיים - הים התיכון, בלטי

14
לילות

מסע אל איים בריטיים - אירופה, בריטניה

14
לילות

מסע אל אפריקה הגדולה - קאנריים, צפון אמריקה, אפריקה, דובאי והאמירויות, מצריים והים האדום

79
לילות

מסע אל ארץ הקודש וממלכות עתיקות - הים התיכון

14
לילות

מסע אל ארץ הקודש וממלכות עתיקות - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע אל ארץ הקודש, טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

28
לילות

מסע אל דרום אמריקה הגדולה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה

36
לילות

מסע אל דרום אמריקה הגדולה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב, תעלת פנמה

41
לילות

מסע אל דרום אמריקה הגדולה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב, תעלת פנמה

77
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

9
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים, בהאמס

21
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום/מזרח האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

מסע אל האוקיינוס ההודי - אסיה והאוקינוס ההודי

20
לילות

מסע אל האיים האזוריים ונורמנדי - אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

מסע אל האיים האזוריים ונורמנדי - אירופה, חצי האי האיברי

16
לילות

מסע אל האיים האזוריים ונורמנדי - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי, בריטניה

16
לילות

מסע אל האיים האזוריים ונורמנדי - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי

17
לילות

מסע אל האיים האזוריים ונורמנדי - אירופה, טרנס אטלנטי

21
לילות

מסע אל האיים האזוריים, מדיירה ופיורדים קסומים - קאנריים, אירופה, סקנדינביה, טרנס אטלנטי, בריטניה

26
לילות

מסע אל האמריקות - קריביים, צפון אמריקה, דרום אמריקה

44
לילות

מסע אל הים הבלטי - בלטי

14
לילות

מסע אל הים הבלטי - סקנדינביה, בלטי, רוסיה

14
לילות

מסע אל הים הבלטי, נורדקאפ ונורבגיה - הים התיכון, בלטי

28
לילות

מסע אל הים הבלטי, נורדקאפ ונורבגיה - סקנדינביה, בלטי, רוסיה

28
לילות

מסע אל הנורדקאפ ופניני נורבגיה - סקנדינביה

14
לילות

מסע אל הנורדקאפ ופניני נורבגיה - סקנדינביה

14
לילות

מסע אל הנורדקאפ, שפיצברגן והפיורדים של איסלנד - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

35
לילות

מסע אל העולם החדש - אירופה

17
לילות

מסע אל העולם החדש - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי

18
לילות

מסע אל טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע אל טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע אל טורקיה, יוון וארץ הקודש - אירופה, הים התיכון

28
לילות

מסע אל נהרות באירופה - אירופה, הים התיכון

17
לילות

מסע אל נהרות באירופה, טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

31
לילות

מסע אל קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

מסע אל שפיצברגן והפיורדים של איסלנד - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

21
לילות

מסע אל שפיצברגן, איסלנד ואיים בריטיים - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

35
לילות

מסע באמזונס - קריביים, צפון אמריקה, דרום אמריקה

30
לילות

מסע בורגונדי וארץ הקודש - אירופה, הים התיכון, בריטניה

28
לילות

מסע בניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

מסע בריטי ואירי - אירופה, בריטניה

14
לילות

מסע בתעלת פנמה - תעלת פנמה

מסע בתעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

מסע בתעלת פנמה - תעלת פנמה

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

14
לילות

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

14
לילות

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

14
לילות

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

14
לילות

מסע האמריקות - דרום אמריקה

12
לילות

מסע האמריקות - דרום אמריקה

14
לילות

מסע האמריקות - דרום אמריקה

16
לילות

מסע האמריקות - קריביים, צפון אמריקה

18
לילות

מסע האמריקות - דרום אמריקה

26
לילות

מסע האמריקות - דרום אמריקה

30
לילות

מסע האמריקות - קריביים, צפון אמריקה, דרום אמריקה

32
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

17
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, סקנדינביה, אזורי הקוטב

17
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

18
לילות

מסע הוויקינגים - אירופה, צפון אמריקה, אזורי הקוטב

18
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

35
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, סקנדינביה, אזורי הקוטב

35
לילות

מסע לאלסקה - אלסקה

7
לילות

מסע לאמזונס - קריביים, דרום אמריקה

32
לילות

מסע ליפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

מסע לסין - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

מסע לקריביים הטרופיים ותעלת פנמה - קריביים, מרכז אמריקה, תעלת פנמה

18
לילות

מסע מעבר אל אמריקה ודרום האיים הקריביים - קריביים, אירופה, הים התיכון

24
לילות

מסע של 48-לילות אל האמריקות - קריביים, צפון אמריקה, דרום אמריקה

48
לילות

מסע שמש החצות - סקנדינביה

14
לילות

מסע שמש החצות - סקנדינביה, אזורי הקוטב

14
לילות

מסע/דרום הקריביים - קריביים

21
לילות

מסקאגוויי אל ונקובר - אלסקה

4
לילות

מעבר אל אמריקה - אירופה, טרנס אטלנטי

15
לילות

מעבר אל אמריקה - אירופה, הים התיכון

15
לילות

מעבר אל אמריקה - אירופה, טרנס אטלנטי

15
לילות

מעבר אל אמרקיה ומזרח האיים הקריביים - קאנריים, קריביים, אירופה, טרנס אטלנטי

21
לילות

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

14
לילות

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

14
לילות

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

16
לילות

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

16
לילות

מעבר אל ספרד - קאנריים, טרנס אטלנטי

13
לילות

מעבר אל ספרד - אירופה, טרנס אטלנטי

13
לילות

מעבר אל ספרד ואוצרות עתיקים - אירופה, הים התיכון, טרנס אטלנטי, חצי האי האיברי

24
לילות

מעבר אל ספרד והים התיכון - אירופה, הים התיכון, טרנס אטלנטי

25
לילות

מעבר אל רומא - אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

מעבר אל רומא ואודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון, טרנס אטלנטי

26
לילות

מעבר הוויקינגים - צפון אמריקה, סקנדינביה, אזורי הקוטב

19
לילות

מעבר לאמריקה - אירופה, הים התיכון

13
לילות

מעבר לאמריקה - קאנריים, אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

מעבר לאמריקה - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

8
לילות

מערב האיים הקריביים - הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים ותעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים / מזרח הקריביים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים / מזרח הקריביים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

15
לילות

מערב/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מעשיות דרום האוקיינוס השקט - הוואי, הפסיפי

51
לילות

מפורט לודרדייל אל אוקלנד - קריביים, דרום אמריקה, טרנס אטלנטי, הפסיפי, אזורי הקוטב

57
לילות

מפורט לודרדייל אל בואנוס איירס - קריביים, דרום אמריקה

20
לילות

מקייפ טאון אל פורט לודרדייל - קריביים, טרנס אטלנטי, אפריקה

21
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

10
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

20
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

30
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

33
לילות

מקיף אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

40
לילות

מקיף אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

51
לילות

מקיף הוואי - הוואי

16
לילות

מקיף הוואי - הוואי

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

מקיף הוואי - הוואי

18
לילות

מקיף הוואי - הוואי

מקיף הוואי והריביירה המקסיקנית - הוואי, מקסיקו

27
לילות

מקסיקו והים של קורטז - מרכז אמריקה

10
לילות

מקסיקו והים של קורטז - מקסיקו

12
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

מקסיקו והים של קורטז - מרכז אמריקה

12
לילות

מקסיקו והים של קורטז - מרכז אמריקה

14
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

16
לילות

משלחת אל האיים האזוריים ונורמנדי - אירופה, חצי האי האיברי

14
לילות

נורדקאפ - הים התיכון, בלטי

14
לילות

נורדקאפ - סקנדינביה

14
לילות

נורדקאפ וסיפורי ויקינגים - אירופה, סקנדינביה

21
לילות

נורדקאפ וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

21
לילות

ניו זילנד ומסע אל ים האלמוגים - אוסטרליה, הפסיפי

11
לילות

ניו זילנד ומסע אל ים האלמוגים - אוסטרליה, הפסיפי

21
לילות

סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

סין, דרום קוריאהף יפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סיפורי ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

סיפורי ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

סיפורי ויקינגים ואיי הצפון - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

21
לילות

סיפורי ויקינגים והכף הצפוני - סקנדינביה

21
לילות

סיפורי ויקינגים והנורדקאפ - סקנדינביה

21
לילות

סיפורי ויקינגים ושמש החצות - סקנדינביה

21
לילות

סיפורי ויקינגים ושמש החצות - סקנדינביה

21
לילות

פיורדים מלכותיים - סקנדינביה

10
לילות

פיורדים מלכותיים ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בלטי

24
לילות

פיורדים נורבגיים ופניני הים הבלטי - אירופה, סקנדינביה

21
לילות

פיורדים נורבגיים ופניני הים הלטי - סקנדינביה, בלטי

21
לילות

פלאים אירופאים - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פלאים אירופאים ואיי הצפון - אירופה, הים התיכון, בריטניה, אזורי הקוטב

26
לילות

פניני הים הבלטי - אירופה, סקנדינביה

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

פניני הים הבלטי - בלטי

14
לילות

פניני הים הבלטי - אירופה

14
לילות

פניני הים הבלטי ואגדות צפוניות - סקנדינביה, בלטי

21
לילות

פניני הים הבלטי ואיי הצפון - אירופה, סקנדינביה

24
לילות

פניני הים הבלטי והרפתקה איברית - אירופה

26
לילות

פניני הים הבלטי והרפתקה איברית - אירופה, בלטי, חצי האי האיברי

28
לילות

פניני הים הבלטי ומעבר ויקינגים - סקנדינביה, אזורי הקוטב, בלטי, רוסיה

29
לילות

פניני הים הבלטי ופיורדים נורבגיים - סקנדינביה, בלטי

21
לילות

פניני הים הבלטי, אירלנד וסקוטלנד - בריטניה, בלטי

28
לילות

פניני צפון המערב - צפון אמריקה

7
לילות

פסיפס ים תיכוני - הים התיכון

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

10
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פסיפס ים תיכוני וחלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

פסיפס ים תיכוני וחלום בים האדריאטי - אירופה

24
לילות

פסיפס ים תיכוני ומעבר אל אמריקה - אירופה, הים התיכון

27
לילות

פסיפס ים תיכוני ומעבר לאמריקה - אירופה, הים התיכון, טרנס אטלנטי

24
לילות

פפואה גינאה החדשה והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי

19
לילות

פפואה גינאה החדשה והפיליפינים, דרום האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי

44
לילות

צבעי קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

10
לילות

צבעי קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

12
לילות

צפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

3
לילות

צפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

4
לילות

קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

1
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

9
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

16
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

18
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, הפסיפי

25
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

25
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, הפסיפי

26
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, הפסיפי

28
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי

30
לילות

קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

14
לילות

קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

16
לילות

רומנטיקה ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

רומנטיקה ים תיכונית - אירופה, הים התיכון

רומנטיקה ים תיכונית ואימפריות עתיקות - אירופה, הים התיכון

24
לילות

שמש חצות ואגדות נורדיות - סקנדינביה

21
לילות

שמש חצות ואגדות נורדיות - סקנדינביה, אזורי הקוטב

21
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה הגדולה - אלסקה

תגליות אלסקה הגדולה - אלסקה

14
לילות

תגליות דרום אמריקה, אינקה ותעלת פנמה - דרום אמריקה

34
לילות

תגליות דרום אמריקה, האינקה ותעלת פנמה - קאנריים, דרום אמריקה, תעלת פנמה

31
לילות

תגליות האינקה - מרכז אמריקה, דרום אמריקה, מקסיקו

19
לילות

תגליות האינקה - צפון אמריקה, דרום אמריקה

19
לילות

תגליות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, תעלת פנמה

23
לילות

תגליות האינקה - צפון אמריקה, דרום אמריקה

23
לילות

תגליות האינקה ודרום אמריקה - מרכז אמריקה, דרום אמריקה, מקסיקו

33
לילות

תגליות האינקה ודרום אמריקה - צפון אמריקה, דרום אמריקה

33
לילות

תגליות האינקה ודרום אמריקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, תעלת פנמה

37
לילות

תגליות האינקה ותעלת פנמה - תעלת פנמה

17
לילות

תגליות האינקה ותעלת פנמה - קאנריים, דרום אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תגליות האינקה ותעלת פנמה - קאנריים, דרום אמריקה, תעלת פנמה

20
לילות

תגליות הבורגונדים - אירופה, בריטניה

14
לילות

תגליות הבורגונדים, בריטניה ואירלנד - אירופה, בריטניה

28
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

16
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

27
לילות

תגליות המזרח הרחוק ואוסף סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

תגליות יפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות יפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות ניו זילנד - אוסטרליה

14
לילות

תגליות ניו זילנד - אוסטרליה

14
לילות

תגליות ניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

תגליות ניו זילנד - הפסיפי

תגליות ניופאונדלנד וניו אינגלנד - צפון אמריקה

10
לילות

תגליות ניופאונדלנד וניו אינגלנד - צפון אמריקה

10
לילות

תגליות סין - סין

14
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

6
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - אלסקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - אלסקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - אלסקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - אלסקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - אלסקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

8
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

14
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

14
לילות

תגליות קרחון לכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות תעלת פנמה, אינקה ודרום אמריקה - תעלת פנמה

33
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

11
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

11
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

11
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

14
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, בהאמס, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, בהאמס, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, בהאמס, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - קריביים, מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - קריביים, מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

20
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

20
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

21
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

22
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

23
לילות
חברות שייט נוספות