חיפוש קרוז
תכננו איתנו את החופשה מושלמת

הולנד אמריקה

במשך יותר מ-140 שנה "הולנד אמריקה" ידועים כמובילים בתחום. אם אתם מחפשים חווית שייט על סיפון אוניות מהמרווחות והנוחות ביותר בים, שירות עטור פרסים, ארוחות ברמת חמישה כוכבים, פעילות ענפה, תוכניות העשרה ומסלולים מרתקים ברחבי העולם, הגעתם למקום הנכון. אנו מחויבים למשימה: באמצעות מצוינות, אנו יוצרים חוויות של פעם בחיים, בכל פעם.
היום, הצי של "הולנד אמריקה" הכולל 15 ספינות אלגנטיות בגודל בינוני מציע יותר מ-500 הפלגות בשנה המבקרות בכל שבע היבשות. ההפלגות כוללות גם שייט לאזורים פופולריים וגם למקומות מתויירים פחות באיי הקריביים, ברמודה, אלסקה, אירופה, מקסיקו, דרום אמריקה, תעלת פנמה, אוסטרליה, ניו זילנד ואסיה - כמו גם מסעות ייחודיים לאמזונס, אנטארקטיקה והמסעות הגדולים המורחבים שלנו. לצד היעדים המפתים שלנו, אנו מציעים תוכניות יחידות במינן, כגון הדגמות הבישול של מרכז האמנות הקולינרי, סדנה דיגיטלית המופעלת על ידי Windows ואוספים של "הולנד אמריקה"- סיורי החוף שנבחרו במיוחד על מנת להעצים את ההערכה וההבנה של האורחים שלנו את המקומות בהם הם מבקרים.
ל"הולנד אמריקה" יש היסטוריה ארוכה וגאה של סיפוק חוויות חופשה יוצאות דופן, ועם התחייבות חותם המצוינות® שלנו בשווי 525 מיליוני דולרים, חוויה זו הינה עכשיו טובה יותר מאי פעם. שיפורי חותם המצוינות שלנו כוללים כמעט כל אזור של הספינות שלנו, החל ממתקנים חדשים ושטחים ציבוריים לשירותים ומתקנים נוספים.
תוכניות חדשניות ומתקנים מעולים מציבים אותנו באופן עקבי בדרוג הגבוה ביותר בין חברות שייט הפרימיום, זכינו בפרס היוקרתי 'יהלום חמשת הכוכבים' מהאקדמיה האמריקאית למדעי האירוח ואנו אוחזים באחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של אורחים חוזרים בתעשייה. אנו גאים מאוד בהישגים אלה ומצפים לעלות על ציפיות האורחים שלנו בכל היבט של הפעילות שלנו.
MS Amsterdam
 1 אוקטובר 2000
השקה
62,735
משקל (טון)
780 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,380
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. אמסטרדם" היא הספינה השלישית הנושאת את שמה של הבירה ההולנדית ב 135 השנים בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". נבנתה במספנת "פינצ'אנטיארי" במרגרה, איטליה, ה"אמ. אס. אמסטרדם" משלבת את החידושים האחרונים בטכנולוגית בניית ספינות עם מגע אישי אמנותי ושירות מעולה שהפכו את "הולנד אמריקה קווי שיוט" לאחד מקווי השיוט בעלי הדירוג הגבוה ביותר בעולם.
בליבה של ה "אמ.אס. אמסטרדם" נמצא אצטרולב הפלנטות, פסל שנוצר בהזמנה אישית הדואה במבואה של שלוש קומות. האצטרולב המדהים עוקב אחר קבוצות כוכבים, כוכבי הלכת, זמן העולם וזמן הספינה. מורשת ומסורת הולנדית מוצגת באופן ניכר בכל רחבי הספינה ביצירות ארט דקו מקוריות שכיבדו בנוכחותן בעבר את "ניו אמסטרדם" של 1938. למראה עכשווי, יצירותיו של האמן הימי הנודע סטיבן קארד מעטרות מרחבים ציבוריים.

MS Eurodam
 1 ינואר 2008
השקה
86,273
משקל (טון)
936 רגל
אורך
929
סך הכל אנשי צוות
2,104
אורחים
כוכבים
דירוג

עם השקת הפלגת הבכורה שלה ביולי 2008, ה"אמ.אס. יורודאם" סימנה את רמת ספינות הדגל החדשה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". ה"אמ.אס. יורודאם" מקדמת את התפתחות ספינות הגודל הבינוני המתוחכמות שלנו עם 11 סיפוני נוסעים, מסעדה פאן-אסייתית חדשה וטרקלין מוקף נוף פנורמי, בר-טרקלין אקספלורר, מסעדה איטלקית חדשה בסמוך ל"לידו", בוטיק תכשיטי יוקרה אלגנטי, אזור בר חדש בכניסה, טרקלין מחודש ומשופר ומרכז צילום והדמיה חדש. בפן הטכני, ה" אמ.אס. יורודאם" כוללת את המילה האחרונה במערכות ניווט ובטיחות. הספינה מופעלת על ידי שישה גנרטורים של דיזל ומונעת על ידי טכנולוגיית ההנעה האחרונה של "אזיפוד".

MS Koningsdam
 1 אפריל 2016
השקה
לא ידוע
משקל (טון)
לא ידוע
אורך
לא ידוע
סך הכל אנשי צוות
2,650
אורחים
כוכבים
דירוג

זה תמיד מרגש לצפות בספינה חדשה המצטרפת לצי המפואר של "הולנד אמריקה קווי שיוט". אבל זה מרגש ביותר כאשר המצטרפת החדשה היא הראשונה מרמה חדשה של ספינות. שכן, כאשר ה"אמ.אס. קונינגסדאם" בעלת קיבולת של 2,650 אורחים תפליג לראשונה בפברואר 2016, היא לא תהיה רק ​​הראשונה לשאת את השם הזה, אלא אף תוביל עידן חדש של שייט ברמת Pinnacle ("פסגה").
Pinnacle פירושו "נקודת שיא," והופעת הבכורה של "קונינגסדאם" היא נקודה השיא בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט". כך שבמובנים רבים "קונינגסדאם" נמצאת בהתהוות כבר 141 שנים. כיורשת, היא תישא עימה את כל המסורת, המורשת הימית ושירות וסגנון הדגל בהם "הולנד אמריקה קווי שיוט" ידועים ויחד עם זאת היא תעלה את הרף לאלגנטיות של המאה ה -21.
שמה נותן את הטון. שורשיו, כמו של הספינה עצמה, הם שילוב של עכשווי וקלאסי: "קונינג," משמעו מלך בהולנדית - והוא הצדעה למלך וילהם-אלכסנדר, המלך הראשון של הולנד בלמעלה מ- 100 שנים. ו"דאם", כי אחרי הכל ... זוהי ספינת "הולנד אמריקה קווי שיוט", והסיומת השמית "דאם" מקורה משנת 1883.

MS Maasdam
 1 דצמבר 1993
השקה
55,575
משקל (טון)
719 רגל
אורך
580
סך הכל אנשי צוות
1,258
אורחים
כוכבים
דירוג

נקראת על שמו של נהר מאס בהולנד, ה"אמ.אס. מאסדאם" היא הספינה החמישית ב 135 השנים בהיסטוריה של "הולנד אמריקה קווי שיוט" לשאת את שמו. ב 720 מטרים, ה"אמ.אס. מאסדאם" מעוצבת לנשיאה של פחות אורחים, תוך מתן מרחב גדול יותר ליצירת נוחות מרבית. תאים רבים כוללים נוף מרשים לים ולכל סוויטה יש מרפסת פרטית.
עיצוב הפנים מבוסס על מוטיב המעניק מחווה לחברות מזרח הולנד ומערב הודו ההיסטוריות של המאות ה-17 עד ה-19, כשבמרכזה של ספינה אלגנטית זו נמצא ה"טוטם" של לוצ'יאנו ויסטוסי, פיסול מונומנטאלי באמצעות כמעט 2,000 חתיכות זכוכית מנצנצות, מוצג באופן בולט במבואה בעלת שלוש קומות. חפצי אמנות מסקרנים אחרים הנמצאים על ה"אמ.אס.מאסדאם" הם שני ציורי קיר מופשטים שצוירו במיוחד לחדר האוכל "רוטרדם" ואוסף של שבעה קומקומי ברזל ומחתת מיפן, המתוארכים לסוף תקופת אדו.

MS Nieuw Amsterdam
 1 ינואר 2010
השקה
86,700
משקל (טון)
936 רגל
אורך
929
סך הכל אנשי צוות
2,106
אורחים
כוכבים
דירוג

הושקה ממספנת הספינות האיטלקיות "פיצ'נטיירי" במרגרה, וונציה ב-4 ביולי 2010, ה"אמ.א"ס. ניו אמסטרדם" השוקלת 86,000 טון, חוגגת את הזוהר וההיסטוריה של העיר ניו יורק, שנקראה בעבר ניו אמסטרדם, עם עיצוב הפנים מעורר ההשראה ואוסף האמנות.

ה"ניו אמסטרדם" מצטרפת ל"יורודאם" שהושקה לאחרונה להגדיר ולהרחיב את מותג הפרימיום של "הולנד אמריקה קווי שיוט" עם מושגים חדשים כגון מסעדת פאן-אסייתי החדשנית"טמרינד" וטרקלין "סילק דן" המוקף נוף פנורמי המשקיף על מרחבי האוקיינוס ​​ובריכת "לידו". תוספות אחרות כוללות את בר-טרקלין אקספלורר, טרקלין טעימות יין פרימיום, בוטיק תכשיטי יוקרה אלגנטי, אזור בר חדש בכניסה, טרקלין משופר ומחודש ומרכז צילום והדמיה חדש.
הספינה משמרת כמה מהמאפיינים המבוקשים של "הולנד אמריקה קווי שיוט", בהם מעליות זכוכית במרכז הספינה עם נוף חיצוני; קפה ה"אקספלוריישן" - בית קפה- סייבר המופעל על ידי הניו יורק טיימס; גריל הפסגה ובר הפסגה; מרכז האמנות הקולינרי החדשני שהוצג על ידי מגזין אוכל ויין, בו מומחים קולינריים מספקים חוויות בישול וכיתות אינטימיות במטבחי תצוגה מן המילה האחרונה; ספא וסלון "החממה" המורחב עם סוויטות תרמיות ובריכות הידרו, אולם הספורט הגדול ביותר שנבנה אי פעם ל"הולנד אמריקה קווי שיוט"; ומתקן נוער הכולל את הלופט לבני נוער בלבד. בנוסף כוללת הספינה את המסעדה המשפחתית בסגנון איטלקי של קנאלטו.
"ניו אמסטרדם" תכלול 11 סיפוני אירוח והתאים ישקפו את החותם של כל מתקני הפרימיום המצויינים. כמו כן, כלולים גם תאי ספא חדשניים עם מתקני ספא נוספים.

MS Noordam
 1 פברואר 2006
השקה
82,318
משקל (טון)
936 רגל
אורך
800
סך הכל אנשי צוות
1,924
אורחים
כוכבים
דירוג

הושקה בשנת 2006, ה"אמ.אס. נורדאם" היא החברה החדשה בסדרת הספינות מרמת הויסטה הנודעת שלנו. נקראה על שם נקודת המצפן הצפונית, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד®.
על סיפונה של ה"אמ.אס. נורדאם" תגלו ציורים באיכות מוזיאון כגון ציור שמן של העיר אוטרכט משנת 1842 ואף אמנות עכשווית כמו סדרת צילומים של גדולי המוסיקה דיזי גילספי ובי.בי קינג. אחת היצירות החשובות ביותר בריהוט באונייה הינה תיבה משובצת מעוטרת בגילופי עץ של עמודי בארוק מהמאה ה-17. נוצרה בגרמניה בשנת 1885, התיבה משובצת הבנה ואבנים יקרות. תוכלו להינות מסיור עצמי מודרך ב iPod® של אוסף האמנות המלא של ה"אמ.אס. נורדאם". ה"אמ.אס. נורדאם" מבטאת את הסגנון הקלאסי של הפלגה בים עם נוחיות עכשווית ושיפורים מודרניים.

MS Rotterdam
 1 דצמבר 1997
השקה
61,849
משקל (טון)
780 רגל
אורך
600
סך הכל אנשי צוות
1,404
אורחים
כוכבים
דירוג

אמ.אס. רוטרדאם" היא נושאת הדגל של צי הספינות שלנו, היום יותר מתמיד, עם חותם המצוינות של שיפורים שהושלמו בחודש דצמבר 2009.
אנו שמחים להציג את החידוש האחרון שלנו, תאי מרפסת ל"אמ.אס. רוטרדאם". חוויית ההפלגה שלכם תכלול אזורים מרווחים, אזורי אמנות ציבוריים ומאפייני חותם המצוינות במתקנים ובשירות. האורחים על הסיפון ייהנו מחדרי אוכל אלגנטיים, אוסף אמנות ועתיקות בשווי 2 מיליון דולר, סיפוני עץ רחבים ותאים מרווחים - רבים עם מרפסות פרטיות. שיפורי התא שלנו כוללים אפשרויות תא מורחבות וריהוט מחודש.
ה"אמ.אס. רוטרדאם" מבטיחה לכם את החוויה האולטימטיבית בשילוב החינני של מאפיינים קלאסיים של ספינת תענוגות קלאסיות ומתקנים מן המילה האחרונה.

MS Ryndam
  ספטמבר 2021
השקה
99
משקל (טון)
975 רגל
אורך
580
סך הכל אנשי צוות
2,668
אורחים
כוכבים
דירוג

פרופורציונאלית ומשופרת ה"אמ.אס. ריינדאם" מציעה חווית סיפון המוגדרת על ידי נוחות מרווחת ומתקני הדגל של מצוינות ונוחות.
השדרוגים מתחילים עם מתקנים חדשים ואביזרים איכותיים בתאים ובחדרי הרחצה. התאים מציעים מרחב אישי נדיב ורובם כוללים נוף מרשים לים ומרפסות פרטיות.
השיפורים האחרונים כוללים מרחבים ציבוריים מחודשים, טרקלינים מחודשים ויעד בידורי מרגש וחדש הנקרא "מיקס" וכולל שלושה ברים עם נושא ייחודי לכל אחד. יחד הם מספקים את המקום האולטימטיבי לקשרים חברתיים ובידור.
באוירת נושא גילוי העולם בהשראה הולנדית, העיצוב של ה"אמ.אס. ריינדאם" כולל אמנות וחפצי אמנות מהמאות ה-17, ה-18 וה-19. בלבה של ה"אמ.אס. ריינדאם" מבואה בת שלוש קומות הכוללת מזרקה מונומנטלית שנוצרה על ידי הפסל גילברט לביגרה בפייטרסנטה, איטליה. אורחים על סיפונה של ספינה מרווחת זו יפגשו אלגנטיות בכל פינה - מרביעיית כלי מיתר היוצרים סרנדה בחדר האוכל רוטרדאם המפואר לתערוכת ורמיר בטרקלין דו-סיפוני. מעוצבת בפאר ומעודנת באופן ייחודי, ה"אמ.אס. ריינדאם" של "הולנד אמריקה קווי שיוט" מבטיחה לכם את החוויה האולטימטיבית עם השילוב רב החן של מאפייני ספינת תענוגות קלאסית, המילה האחרונה במתקנים ואווירה מתוחכמת.

MS Veendam
 1 ינואר 1996
השקה
57,092
משקל (טון)
719 רגל
אורך
580
סך הכל אנשי צוות
1,350
אורחים
כוכבים
דירוג

פרופורציונאלית ומשופרת ה"אמ.אס. ווינדאם" מציעה חווית סיפון המוגדרת על ידי נוחות מרווחת ומתקני הדגל של מצוינות ונוחות. אורחים על סיפונה של ה"אמ.אס. ווינדאם" יהנו לא רק מחדרי אוכל אלגנטיים, אוסף אמנות ועתיקות בשווי 2 מיליון דולר, סיפוני עץ רחבים ותאים מרווחים - רובם עם מרפסות פרטיות - אלא גם ממקומות חדשים ומלהיבים, אפשרויות בתא וריהוט מחודש.

MS Volendam
 1 נובמבר 1999
השקה
61,214
משקל (טון)
781 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,432
אורחים
כוכבים
דירוג

נושא הגינה היפה של ה"אמ.אס. וולנדאם" בא לידי ביטוי במוטיב פרחוני אמנותי הניכר לאורך המרחבים הציבוריים המרווחים של הספינה ותאיה האלגנטיים. פרחים ניתן למצוא בשפע בצורות של בדים פרחוניים ושטיחים, כמו גם אגרטלים עם סידורי פרחים גדולים של פרחים טרופיים וחרציות.
בנוסף לפרחים הטריים הנמצאים ברחבי הספינה, "הולנד אמריקה קווי שיוט" ייבאו מהאוסף האישי שלהם יצירות אמנות מדהימות כדי להעצים את עיצוב הפנים של המרחבים הציבוריים של הספינה. הכל החל מאלילים פרה-קולומביאניים ופסלים ועד למזרקות מתקופת הרנסנס שיובאו מאיטליה כלול בגלריות הספינה. בליבה של הספינה פיסול אלגנטי על ידי האמן לוצ'יאנו ויסטוסי, בהשראת שלל מצבי הרוח וצבעי הקליידוסקופ, מקבל את פני הבאים תלוי במבואה בת שלוש הקומות.

MS Westerdam
 1 אפריל 2004
השקה
82,348
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. ווסטרדאם" היא השלישית בסדרת הספינות של "הולנד אמריקה קווי שיוט" מרמת ויסטה. ככזו, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד. רוב התאים כוללים נוף לים ולרובם יש מרפסות פרטיות.
הנושא של אוסף האמנות של ה"אמ.אס. ווסטרדאם" הוא מורשת הולנדית בעולם החדש. האוסף נע בין ציורים של ספינות הולנדיות היסטוריות, כגון "חצי ירח" של הנרי הדסון, לדלתות ארמון הודי ענק עשוי עץ מצופה כסף, מקטרת טבק מעצם מגולפת בצורת ראש אישה, אוסף בן 5,000 שנה של דמויות קולומביאניות מגולפות מאבן גיר מאקוודור. יצירות עכשוויות כוללות פורטרט מקורי של אנדי וורהול ופסל של אמנית סדונה סוזנה הולט.

MS Zaandam
 1 מאי 2000
השקה
61,396
משקל (טון)
781 רגל
אורך
615
סך הכל אנשי צוות
1,432
אורחים
כוכבים
דירוג

בעיצוב ייעודי שנועד לשאת פחות אורחים, תוך מתן דגש על מרחב גדול יותר לנוחות מרבית, ה"אמ.אס. זאאנדאם" היא הפרס בקטגורית הספינות בגודל בינוני שלנו. היא מציעה מרחבים ציבוריים מרווחים ולינה מפוארת, ולרבים מתאיה יש מרפסות פרטיות.
הנושא המוזיקלי של ה"אמ.אס. זאאנדאם" מציע אווירה ייחודית בספינה. בהשראת המוזיקה הגדולה בעולם, חפצים ומזכרות ממגוון רחב של ז'אנרים מוזיקליים מקשטים את הספינה. תוכלו למצוא כלי נגינה כגון הסקסופון של ביל קלינטון וגיטרות חתומות של קווין, איגי פופ, אריק קלפטון והאבנים המתגלגלות משמשים כאובייקטים אמנותיים ברחבי הספינה. בלבה של ה"אמ.אס. זאאנדאם", במבואה בת שלוש קומות: עוגב הולנדי בסגנון הבארוק, בהשראת תיבות הנגינה המסורתיות שעדיין ניתן למצוא ברחובות הולנד. תוכלו להינות מסיור עצמי מודרך ב iPod® של אוסף האמנות המלא של ה"אמ.אס. זאאנדאם".

MS Zuiderdam
 1 דצמבר 2002
השקה
82,305
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

ה"אמ.אס. זוידרדאם" החלה את עונת הבכורה שלה בשנת 2002 כספינה הראשונה בסדרת רמת-ויסטה שלנו. היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד.
בלבה של ה"אמ.אס. זוידרדאם", תלוי במבואה של שלוש קומות, סוסון ים מקריסטל ווטרפורד המשרה את האווירה המכינה את האורח לצפייה ביצירות אמנות מופלאות בספינה אלגנטית זו. יצירות בולטות אחרות כוללות ציור של המלכה ביאטריקס על ידי אמן תרבות הפופ האיקוני, אנדי וורהול, מדליונים על ידי פרנק לויד רייט, דלתות מעלית יצוקות אלומיניום בהשראת סגנון הארט דקו של בניין הקרייזלר בניו יורק וציור פרחוני מאסיבי על ידי צ'רלס בן. תוכלו לגלות גם אוסף גדול של עתיקות וציורים בני מאות שנים בכל רחבי הספינה.

Ms Oosterdam
 1 יולי 2003
השקה
82,305
משקל (טון)
936 רגל
אורך
817
סך הכל אנשי צוות
1,916
אורחים
כוכבים
דירוג

הוטבלה באופן רשמי בשנת 2003 על ידי הוד מעלתה ההולנדית, הנסיכה מרגריט של הולנד, "אמ.אס. אוסטרדאם" היא השנייה בסדרת האוניות מרמת הויסטה שלנו. ככזו, היא חובקת את הטכנולוגיות התעשייתיות והסביבתיות העדכניות ביותר כגון שימושה בתחנת כוח דיזל-חשמלית ליעילות אופטימלית לשימוש באנרגיה ובמערכת הנעה של אזיפוד.
באופן סמלי להיסטוריה של יותר מ 135 השנים של "הולנד אמריקה קווי שיוט" בהקפת כדור הארץ, במרכזה של ה"אמ.אס. אוסטרדאם" נמצא כדור הארץ המופלא מקריסטל ווטרפורד, מוצג באופן בולט במבואה של שלוש קומות. המתארחים לראשונה על סיפונה יזהו במהירות את המאפיינים המסורתיים שהופכים את אורחי הולנד אמריקה לקבועים: צבעים חמים המדגישים שימוש נרחב בקריסטל, שיש, עץ משובץ ונחושת, סידורי פרחים יפים, יצירות אמנות ועתיקות יקרות ערך וטיילת עץ

Nieuw Statendam
 1 דצמבר 2018
השקה
99,500
משקל (טון)
975 רגל
אורך
1,025
סך הכל אנשי צוות
2,650
אורחים
כוכבים
דירוג

Nieuw Statendam, ספינתה האחות של הספינה Koningsdam והשנייה במחלקת ספינות ה-Pinnacle שלנו, מציגה עיצוב שנוצר בהשראת הצורות המעודנות של כלי נגינה. אורחים על סיפונה יוכלו להתענג על מסעדות השף שלה - החל מ-Sel de Mer ועד ל-Grand Dutch Cafe. ליהנות ממוזיקה חיה ובידור החל מה-Rolling Stone Rock Room,‏ B.B. King's Blues Club ועוד רבים אחרים. הריגוש האחרון שמור למיצגים של BBC Earth Experiences על ה'במה העולמית' המרהיבה שלנו בגובה שתי קומות.

מסלולים מרתקים ברחבי העולם

כבר בשנת 2008, צי 14 הספינות של "הולנד אמריקה קווי שיוט" הציעהציע כמעט 500 הפלגות ליותר מ 320 נמלים. מסלולים בני יומיים עד 108 ימים המבקרים בכל שבע היבשות, כולל אנטרקטיקה, דרום אמריקה, אוסטרליה / ניו זילנד ואסיה ו'מסעות עולם גדולים'; והפלגות פופולריות לנמלים באיים הקריביים, אלסקה, מקסיקו, קנדה / ניו אינגלנד, אירופה ותעלת פנמה.

לאורחים יש יותר אפשרויות יעדים בכל פינה של העולם שיביאו אותם לא רק אל מקומות חדשים ומרגשים, אלא גם אל התרבות והלב של כל מקום על מנת ליצור חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

סיפוק מעבר אל העולם החדש

"הולנד אמריקה קווי שיוט" נוסדה בשנת 1873 כ"חברת אניית הקיטור של הולנד-אמריקה" (אן.איי.אס.אמ.), קווי שיוט של משלוחים ונוסעים. בגלל שהבסיס שלה ישב ברוטרדם והיא סיפקה שירות לאמריקה, היא נודעה בשם "הולנד אמריקה קווי שיוט". ספינת הנוסעים הראשונה של החברה היתה "רוטרדם", שהפליגה את הפלגת הבכורה שלה מהולנד לניו יורק ב 15 באוקטובר, 1872. המסע בכיוון אחד לקח 15 ימים. בהמשך להפלגה הראשונה הזו, "הולנד אמריקה קווי שיוט" ראתה סדרה של רגעים גדולים בהיסטוריה שלה.

עד יום השנה ה 25 של "הולנד אמריקה קווי שיוט" החזיקה בבעלותה צי של שש ספינות מטען ונוסעים, וגם סיפקה שירותים בין הולנד והמושבות ההולנדיות במזרח (אינדונזיה) דרך תעלת סואץ שזה עתה נבנתה.
קווי השיוט היו הנושאים העיקרי של מהגרים מאירופה לארצות הברית עד לאחר תחילת המאה, שהביאו 850,000 אלף מתיישבים אל חיים חדשים בעולם החדש.
בשנת 1895, החברה הציעה את חופשת השייט הראשונה שלה; הפלגת הנופש השניה שלה, מניו יורק אל ארץ הקודש, היתה בשנת 1910.
בשנת 1971, "הולנד אמריקה קווי שיוט" השעתה את העברות הנוסעים הטראנס-אטלנטיות ופנתה להציע הפלגות נופש במשרה מלאה.
בשנת 1989, "הולנד אמריקה קווי שיוט בע"מ" הפכה לחברת בת בבעלות מלאה של תאגיד "קרניבל", חברת השייט הגדולה בעולם.

צי חמישה כוכבים

מהרגע שאתם עולים על סיפון אחת מהספינות בגודל בינוני שלנו תכירו בהבדל הייחודי של "הולנד אמריקה קווי שיוט". אנו מפליגים עם כמעט חבר צוות אחד על כל שני אורחים, מספקים את השירות האדיב ועטור הפרסים, שמגדיר הפלגה קלאסית. הספינות שלנו כוללות סיפוני עץ מעטפת מרווחים, נוף פנורמי, שפע של מרפסות פרטיות מרווחות וחדרים גדולים. כל הספינות שלנו השלימו לאחרונה חותם מצויינות נרחב של שיפורים לחדרים וחדרים ציבוריים. עם אפשרויות אוכל משובח ואלגנטי ופעילויות העשרה, ברוכים הבאים אל סיפון אוניות "הולנד אמריקה קווי שיוט" כאן תגלו הפלגה נצחית ומעודנת לדור חדש.

אגדות הצפון - סקנדינביה

7
לילות

אגדות הצפון - סקנדינביה

7
לילות

אגדות הצפון - סקנדינביה

7
לילות

אגדות הצפון - סקנדינביה

7
לילות

אגדות הצפון - סקנדינביה

9
לילות

אגדות הצפון ואיי הצפון - סקנדינביה

21
לילות

אגדות הצפון ומסע שמש החצות - סקנדינביה

21
לילות

אגדות הצפון וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות הצפון וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות הצפון ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בלטי

19
לילות

אגדות הצפון ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בלטי

21
לילות

אגדות הצפון ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, אזורי הקוטב, בלטי

24
לילות

אגדות הצפון ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב, רוסיה

24
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות - סקנדינביה

7
לילות

אגדות נורדיות ואיי הצפון - סקנדינביה

21
לילות

אגדות נורדיות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אגדות נורדיות וסיפורי ויקינגים - סקנדינביה

14
לילות

אודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אודיסאה יוונית ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

אודיסאה יוונית ורומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - הפסיפי

10
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

15
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

15
לילות

אוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

21
לילות

אוסף אוסטרליה, אינדונזיה והאוקיינוס ההודי - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה

40
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט ומקיף אוסטרליה - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי

63
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וניו זילנד - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי, פיג'י

33
לילות

אוסף דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וניו זילנד - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי, פיג'י

40
לילות

אוסף הים של קורטז וקרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, אוסטרליה, הפסיפי, מקסיקו

42
לילות

אוסף הריביירה המקסיקנית ומקיף הוואי - הוואי, מקסיקו

24
לילות

אוסף יפן וסין - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף יפן ורוסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

אוסף יפן, רוסיה וקרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי

30
לילות

אוסף מקיף הוואי והריביירה המקסיקנית - הוואי

אוסף מקיף הוואי והריביירה המקסיקנית - הוואי, מקסיקו

25
לילות

אוסף ניו זילנד וקרוז חוצה האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, אוסטרליה, הפסיפי

43
לילות

אוסף סין, הפיליפינים ומלזיה - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוסף סין, יפן, טאיוואן והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

אוסף קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט והים של קורטז - הפסיפי

37
לילות

אוסף קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

28
לילות

אוסף תגליות סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

איי הבהאמה וקי ווסט - בהאמס

4
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה, אזורי הקוטב

14
לילות

איי הצפון - בריטניה, אזורי הקוטב

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה, אזורי הקוטב

14
לילות

איי הצפון - סקנדינביה

14
לילות

איי הצפון ואגדות נורדיות - סקנדינביה

21
לילות

איי הצפון ואגדות נורדיות - סקנדינביה

21
לילות

איי הצפון ואגדות נורדיות - סקנדינביה

21
לילות

איי הצפון ומעבר הוויקינגים - צפון אמריקה, בריטניה, אזורי הקוטב

30
לילות

איים בריטיים ומסע בים הבלטי - אירופה, בריטניה

28
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

16
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

16
לילות

אימפריות האינקה - צפון אמריקה

32
לילות

אימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

אימפריות הים התיכון - הים התיכון

12
לילות

אימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

אימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אימפריות הים התיכון וחלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

אימפריות הים התיכון ופניני הים האגאי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אימפריות ורומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אימפריות ורומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה

22
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

7
לילות

ארץ היין וצפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה, הפסיפי

7
לילות

ארץ הקודש וממלכות עתיקות - הים התיכון

12
לילות

ארץ הקודש, ממלכות עתיקות ופניני הים האגאי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - קריביים, דרום אמריקה

33
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

41
לילות

דרום אמריקה הגדולה ומסע לאנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב, Antarctica

74
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, Antarctica

20
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, Antarctica

20
לילות

דרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, Antarctica

22
לילות

דרום אמריקה, אנטארקטיקה וליקוי חמה - דרום אמריקה, Antarctica

22
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

דרום האיים הקריביים - קריביים

דרום האיים הקריביים - קריביים

25
לילות

דרום הקריביים - קריביים

12
לילות

דרום הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום הקריביים - קריביים

14
לילות

דרום הקריביים וקי ווסט - קריביים

14
לילות

דרום/מזרח הקריביים - קריביים

18
לילות

דרום/מערב הקריביים - קריביים, צפון אמריקה, מקסיקו

דרום/מערב הקריביים - קריביים

21
לילות

דרום/מערב הקריביים - קריביים

21
לילות

האוקיינוס ההודי, פפואה גינאה החדשה - אסיה והאוקינוס ההודי

39
לילות

האיים האזוריים ומשלחת לנורמנדי - אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי, הפסיפי

32
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי

32
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי

32
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - מרכז אמריקה, הוואי, הפסיפי

45
לילות

הוואי, טהיטי ואיי מרקיז - הוואי, דרום אמריקה

50
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

20
לילות

המיטב של הים התיכון - אירופה, הים התיכון

20
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה - אלסקה

7
לילות

המעבר הפנימי של אלסקה וטרייסי ארם - אלסקה

הפיליפינים, מלזיה ותאילנד - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותאילנד - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

26
לילות

הפיליפינים, מלזיה ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

28
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

הקריביים הטרופיים - קריביים

18
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

7
לילות

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

הריביירה המקסיקנית - מקסיקו

11
לילות

הריביירה המקסיקנית ואוסף מקיף הוואי - הוואי, צפון אמריקה

24
לילות

הריביירה המקסיקנית ואוסף מקיף הוואי - הוואי, מקסיקו

24
לילות

הרפתקה בחצי האי האיברי - אירופה, חצי האי האיברי

14
לילות

הרפתקה בחצי האי האיברי ופסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

24
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

9
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

11
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

13
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - צפון אמריקה

14
לילות

חוף האוקיינוס האטלנטי - דרום אמריקה

15
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

2
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

4
לילות

חוף האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

חוף האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

5
לילות

חוף קליפורניה הקלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חוף קליפורניה קלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חוף קליפורניה קלאסי - צפון אמריקה

7
לילות

חופים היסטוריים - צפון אמריקה

7
לילות

חופשה באוסטרליה וניו זילנד - אוסטרליה, הפסיפי

14
לילות

חופשה באיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בדרום אוסטרליה - אוסטרליה

13
לילות

חופשה בדרום אמריקה ואנטארקטיקה - דרום אמריקה, אזורי הקוטב

22
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

8
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה בדרום האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים, צפון אמריקה, בהאמס

15
לילות

חופשה בדרום ומזרח האיים הקריביים - קריביים

17
לילות

חופשה בדרום ומערב האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים, בהאמס

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים - קריביים

8
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

15
לילות

חופשה במזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה במזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים - קריביים, מקסיקו, בהאמס

7
לילות

חופשה במערב האיים הקריביים ובקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

חופשה במערב ובדרום האיים הקריביים - קריביים

18
לילות

חופשה במערב ובדרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

חופשה במערב ובמזרח האיים הקריביים - קריביים, בהאמס

14
לילות

חופשה בפיליפינים, מלזיה והמזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים - קריביים

7
לילות

חופשה בקריביים הטרופיים/מזרח האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

חופשה בריביירה המקסיקנית - מקסיקו

חופשה בתעלת פנמה - תעלת פנמה

14
לילות

חופשה בתעלת פנמה ומזרח האיים הקריביים - קריביים, תעלת פנמה

18
לילות

חופשת תגליות במזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

15
לילות

חלום בים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

חלום בים האדריאטי ואודיסאה יוונית - אירופה, הים התיכון

חלום בים התיכון - אירופה, הים התיכון

9
לילות

חלום בים התיכון - אירופה, הים התיכון

10
לילות

חלום בים התיכון ומעבר אל אמריקה - אירופה, הים התיכון

23
לילות

יוון ועתיקות הים האדריאטי - הים התיכון

12
לילות

יוון ועתיקות הים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

יוון ועתיקות הים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

יפן ורוסיה - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

יפן, טאיוואן והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

יפן, טאיוואן, הפיליפינים ותגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

מארג הים התיכון - אירופה, הים התיכון

11
לילות

מארג הים התיכון - הים התיכון

12
לילות

מארג הים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

מארג הים התיכון - הים התיכון

12
לילות

מארג הים התיכון, פניני הימים האגאי והיוני - אירופה, הים התיכון

24
לילות

מארג ים תיכוני וקסם יווני - אירופה, הים התיכון

18
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח האיים הקריביים - קריביים

מזרח האיים הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

7
לילות

מזרח הקריביים - קריביים

18
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

מזרח/מערב האיים הקריביים - קריביים

14
לילות

מזרח/מערב הקריביים - קריביים

14
לילות

מסן דייגו אל פורט לודרדייל - דרום אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

17
לילות

מסע אטלנטי - אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

מסע אל אוסטרליה ואינדונזיה - אסיה והאוקינוס ההודי, אוסטרליה

20
לילות

מסע אל איי הצפון - סקנדינביה, בריטניה

14
לילות

מסע אל איי הצפון ונהרות אירופה - אירופה, בריטניה

26
לילות

מסע אל איים בריטיים - אירופה, בריטניה

14
לילות

מסע אל איים בריטיים - בריטניה

14
לילות

מסע אל איים בריטיים והים הבלטי - אירופה, סקנדינביה, בריטניה, בלטי

28
לילות

מסע אל אלסקה - אלסקה

7
לילות

מסע אל ארץ הקודש וממלכות עתיקות - אירופה, מצריים והים האדום

14
לילות

מסע אל ארץ הקודש, ממלכות עתיקות ואיי יוון - אירופה, מצריים והים האדום

28
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

10
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

11
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

21
לילות

מסע אל דרום האיים הקריביים - קריביים

מסע אל דרום הקריביים - קריביים

21
לילות

מסע אל האוקיינוס ההודי - אסיה והאוקינוס ההודי

20
לילות

מסע אל הים הבלטי ואיי הצפון - אירופה, בלטי, רוסיה

28
לילות

מסע אל הים הבלטי, שפיצברגן ופיורדים איסלנדיים - סקנדינביה, בלטי

37
לילות

מסע אל הנורדקאפ ופניני נורבגיה - סקנדינביה

14
לילות

מסע אל טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע אל טורקיה ואיי יוון - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע אל טורקיה, איי יוון ונהרות אירופה - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

28
לילות

מסע אל שפיצברגן ואיסלנד - סקנדינביה

23
לילות

מסע אל שפיצברגן, איסלנד ואיים בריטיים - סקנדינביה, בריטניה

37
לילות

מסע בים הבלטי - סקנדינביה, בלטי

14
לילות

מסע בים הבלטי - אירופה, בלטי, רוסיה

14
לילות

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

מסע גדול לאלסקה - אלסקה

מסע גדול לאפריקה - קאנריים, הפסיפי, אפריקה, מצריים והים האדום

71
לילות

מסע הוויקינגים - סקנדינביה, אזורי הקוטב

16
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

18
לילות

מסע הוויקינגים - אירופה, צפון אמריקה, אזורי הקוטב

18
לילות

מסע הוויקינגים - אירופה, צפון אמריקה, אזורי הקוטב

19
לילות

מסע הוויקינגים - צפון אמריקה, סקנדינביה, בריטניה, אזורי הקוטב

35
לילות

מסע לאלסקה - אלסקה

7
לילות

מסע לאלסקה - אלסקה

7
לילות

מסע לאמזונס - קריביים, דרום אמריקה

32
לילות

מסע לאמזונס - קריביים, דרום אמריקה

32
לילות

מסע מובחר - אירופה

7
לילות

מסע מובחר ופלאים אירופאיים - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

17
לילות

מסע נהרות אירופה - אירופה, הים התיכון

12
לילות

מסע נהרות אירופה - אירופה, הים התיכון

14
לילות

מסע נהרות אירופה ואיים בריטיים - אירופה, הים התיכון, חצי האי האיברי

28
לילות

מסע עולמי גדול - רחבי העולם

128
לילות

מסע שמש החצות - סקנדינביה

14
לילות

מסע שמש החצות - סקנדינביה

14
לילות

מסע שמש החצות ואגדות הצפון - סקנדינביה

21
לילות

מסע שמש החצות וסאגות ויקינגים - סקנדינביה

21
לילות

מעבר אל אמריקה - אירופה

14
לילות

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

מעבר אל דרום אמריקה - דרום אמריקה

מעבר אל ספרד - אירופה, טרנס אטלנטי

14
לילות

מעבר אל ספרד - אירופה

15
לילות

מעבר אל ספרד ומארג הים התיכון - אירופה, הים התיכון

27
לילות

מעבר אל רומא - אירופה, הים התיכון, צפון אמריקה, טרנס אטלנטי

15
לילות

מעבר הוויקינגים - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

16
לילות

מעבר הוויקינגים - צפון אמריקה, סקנדינביה, אזורי הקוטב

19
לילות

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - קריביים

מערב האיים הקריביים - הלוך ושוב לפורט לודרדייל - קריביים

7
לילות

מערב האיים הקריביים ותעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

17
לילות

מערב האיים הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

מערב הקריביים - קריביים

5
לילות

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים, מקסיקו

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים, מקסיקו

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים

מערב הקריביים - קריביים

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים - קריביים

7
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב הקריביים/הקריביים הטרופיים - קריביים

14
לילות

מערב/דרום הקריביים - קריביים

19
לילות

מערב/דרום הקריביים - קריביים, צפון אמריקה, מקסיקו

21
לילות

מערב/דרום הקריביים - קריביים

21
לילות

מערב/דרום הקריביים - קריביים

21
לילות

מפיראוס (אתונה) אל ונציה - אירופה, הים התיכון

24
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

12
לילות

מקיף אוסטרליה - אוסטרליה

33
לילות

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

17
לילות

מקיף הוואי - הוואי

מקיף הוואי - הוואי

18
לילות

מקיף הוואי - הוואי

18
לילות

מקיף הוואי - הוואי

18
לילות

מקיף הוואי - הוואי

18
לילות

מקסיקו והים של קורטז - מרכז אמריקה

10
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

10
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

מקסיקו והים של קורטז - מרכז אמריקה

14
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

14
לילות

מקסיקו והים של קורטז - צפון אמריקה, מקסיקו

16
לילות

משלחת לנורמנדי ואגדות הצפון - אירופה, סקנדינביה, טרנס אטלנטי

21
לילות

נהרות אירופה, ארץ הקודש וממלכות עתיקות - אירופה, הים התיכון, מצריים והים האדום

26
לילות

ניופאונדלנד וניו אינגלנד - צפון אמריקה

10
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סאגות ויקינגים - אירופה, סקנדינביה, בלטי

7
לילות

סאגות ויקינגים ואגדות הצפון - סקנדינביה

14
לילות

סאגות ויקינגים ואגדות הצפון - סקנדינביה

16
לילות

סאגות ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

סאגות ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

סאגות ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

סאגות ויקינגים ואיי הצפון - סקנדינביה, אזורי הקוטב

21
לילות

סאגות ויקינגים ואיי הצפון - סקנדינביה, אזורי הקוטב

21
לילות

סאגות ויקינגים והרפתקה בחצי האי האיברי - אירופה, סקנדינביה, חצי האי האיברי

21
לילות

סאגות ויקינגים ומסע שמש החצות - סקנדינביה

21
לילות

סאגות ויקינגים ופניני הים הבלטי - סקנדינביה, בלטי

17
לילות

סאגות ויקינגים ופניני הים הבלטי - אירופה, סקנדינביה, בלטי

21
לילות

סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי, סין

14
לילות

סיפורי ויקינגים - סקנדינביה

7
לילות

סיפורי ויקינגים ואגדות נורדיות - סקנדינביה

14
לילות

עתיקות הים האדריאטי ואימפריות הים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

עתיקות הים האדריאטי ורומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

24
לילות

פיורדים נורבגיים ופניני הים הבלטי - אירופה, סקנדינביה

21
לילות

פלאים אירופאיים - אירופה, הים התיכון

10
לילות

פלאים אירפואיים ופניני הים הבלטי - אירופה, בלטי, חצי האי האיברי

22
לילות

פניני הים האגאי ועתיקות הים האדריאטי - הים התיכון

24
לילות

פניני הים האגאי ועתיקות הים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

פניני הים האגאי ועתיקות הים האדריאטי - אירופה, הים התיכון

24
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

10
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

12
לילות

פניני הים הבלטי - אירופה

14
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי, רוסיה

14
לילות

פניני הים הבלטי - בלטי

14
לילות

פניני הים הבלטי ואגדות הצפון - בלטי, רוסיה

21
לילות

פניני הים הבלטי ואיי הצפון - סקנדינביה, בלטי

24
לילות

פניני הים הבלטי ואיי הצפון - סקנדינביה, אזורי הקוטב, בלטי

24
לילות

פניני הים הבלטי ומסע אטלנטי - אירופה, טרנס אטלנטי, בלטי

28
לילות

פניני הים הבלטי ומעבר ויקינגים - סקנדינביה, אזורי הקוטב, בלטי, רוסיה

29
לילות

פניני הים הבלטי וסאגות ויקינגים - סקנדינביה, בלטי

17
לילות

פניני הים הבלטי וסאגות ויקינגים - סקנדינביה, בלטי

17
לילות

פניני הים הבלטי וסאגות ויקינגים - סקנדינביה, בלטי

19
לילות

פניני יוון והים האגאי - הים התיכון

12
לילות

פניני יוון והים האגאי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פניני יוון והים האגאי - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פניני צפון המערב - צפון אמריקה

7
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

10
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

10
לילות

פסיפס ים תיכוני - אירופה, הים התיכון

12
לילות

פסיפס ים תיכוני וחלום בים האדריאטי - אירופה

24
לילות

פסיפס ים תיכוני וחלום בים התיכון - אירופה, הים התיכון

19
לילות

פפואה גינאה החדשה והפיליפינים - אסיה והאוקינוס ההודי

19
לילות

פפואה גינאה החדשה והפיליפינים, דרום האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי

44
לילות

פרידה ספרדית - אירופה, הים התיכון

14
לילות

פרידה ספרדית - אירופה, הים התיכון

17
לילות

צפון מערב האוקיינוס השקט - צפון אמריקה

3
לילות

קסם יווני - אירופה, הים התיכון

7
לילות

קסם יווני ושקיעות בים האגאי - אירופה, הים התיכון

14
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

1
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

3
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

קרוז אל חופי האוקיינוס השקט - הפסיפי

4
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

18
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

19
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הפסיפי

25
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, הפסיפי

26
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, צפון אמריקה, הפסיפי

28
לילות

קרוז חוצה דרום האוקיינוס השקט - הוואי, אוסטרליה, הפסיפי

30
לילות

קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

14
לילות

קרוז חוצה צפון האוקיינוס השקט - אסיה והאוקינוס ההודי, אלסקה

16
לילות

רומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

רומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

רומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

רומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

12
לילות

רומנטיקה בים התיכון ופרידה ספרדית - אירופה, הים התיכון

24
לילות

רומנטיקה בים התיכון ופרידה ספרדית - אירופה, הים התיכון

26
לילות

רומנטיקה בים התיכון ופרידה ספרדית - אירופה, הים התיכון

29
לילות

שקיעות באוקיינוס האטלנטי ואיים אקזוטיים - אירופה, בריטניה

14
לילות

שקיעות באוקיינוס האטלנטי, איים אקזוטיים ואגדות הצפון - אירופה, בריטניה

21
לילות

שקיעות בים האגאי - הים התיכון

7
לילות

שקיעות בים האגאי ורומנטיקה בים התיכון - אירופה, הים התיכון

19
לילות

תגליות אלסקה - אלסקה

תגליות אלסקה - אלסקה

7
לילות

תגליות אלסקה הגדולה - אלסקה

תגליות אלסקה הגדולה - אלסקה

14
לילות

תגליות גרינלנד, ניופאונדלנד וניו אינגלנד - צפון אמריקה, אזורי הקוטב

17
לילות

תגליות גרינלנד, ניופאונדלנד וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות דרום אמריקה, האינקה ותעלת פנמה - דרום אמריקה, תעלת פנמה

31
לילות

תגליות האינקה - מרכז אמריקה, דרום אמריקה, מקסיקו

19
לילות

תגליות האינקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, תעלת פנמה

23
לילות

תגליות האינקה ודרום אמריקה - מרכז אמריקה, דרום אמריקה, מקסיקו

33
לילות

תגליות האינקה ודרום אמריקה - מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, תעלת פנמה

37
לילות

תגליות האינקה ותעלת פנמה - דרום אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

13
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות המזרח הרחוק - אסיה והאוקינוס ההודי

27
לילות

תגליות המזרח הרחוק ואוסף סין ויפן - אסיה והאוקינוס ההודי

28
לילות

תגליות יפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות יפן - אסיה והאוקינוס ההודי

14
לילות

תגליות ניו זילנד - הפסיפי

תגליות סין - סין

14
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קנדה וניו אינגלנד - צפון אמריקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון דרום - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

7
לילות

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות קרחונים בכיוון צפון - אלסקה

תגליות תעלת פנמה והאינקה - דרום אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תגליות תעלת פנמה, האינקה ודרום אמריקה - דרום אמריקה, תעלת פנמה

31
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

10
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

11
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

תעלת פנמה - מקסיקו, תעלת פנמה

תעלת פנמה - תעלת פנמה

14
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

15
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

16
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - קריביים, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

17
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, מקסיקו, תעלת פנמה

18
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

19
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

20
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

20
לילות

תעלת פנמה - תעלת פנמה

20
לילות

תעלת פנמה - קריביים, מרכז אמריקה, צפון אמריקה, תעלת פנמה

21
לילות

תעלת פנמה - צפון אמריקה, תעלת פנמה

21
לילות

תעלת פנמה - מרכז אמריקה, תעלת פנמה

22
לילות

תעלת פנמה - מקסיקו, בהאמס, תעלת פנמה

22
לילות

תעלת פנמה - קריביים, מרכז אמריקה, צפון אמריקה, תעלת פנמה

22
לילות
חברות שייט נוספות